Aamir Khan

 1. 3 Aptal – 3 İdiots Full HD izle (2009)
  Tüm Bilgiler
  3 Aptal – 3 İdiots Full HD izle (2009) 2009 Filmleri, Aamir Khan Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  "3 Aptal - 3 İdiots Full HD izle" filminde mühendislik fakültesi öğrencisi olan 3 arkadaşın hikayesi anlatılır. Rancho, Farhan ve Raju Hindistan'ın en meşhur ve en iyi okulun mühendislik bölümünde okumaktadır. Okulun sağladığı yurtta aynı odada yaşayan 3 arkadaş farklı hayat hedeflerine sahiptir. Raju'nun yoksul bir ailede büyümüş ve gayesi çok para kazanıp ailesi yoksulluktan kurtarmaktır. Farhan'ın ise ailesi makine mühendisi olmasını istediği için bu bölümde okumaktadır. Rancho ise küçüklüğünden beri makinelere meraklı ve bağlıdır. Üçlünün başında ise kendilerini illallah ettiren Viru adında bir profesör vardır. Bu üçlü profesöre karşı hiç bir zaman birbirlerini satmamış ve dostluk kavramını tam anlamıyla pekiştirmişlerdir. Filmde global eğitim sistemi tatlı bir dille fakat sert bir tepkiyle eleştirilmiştir. Aamir Khan'ın efsanelerinden birisi olan 3 Aptal - 3 İdiots filmi Hindistan'ın en başarılı yapıtlarından birisidir.
  • 2009
  • Hindistan
  • 1080P
  • IMDb 8.4
  • 857
  • 0
  Dangal Full HD izle (2016)
  Tüm Bilgiler
  Dangal Full HD izle (2016) 2016 Filmleri, Aamir Khan Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  "Dangal Full HD izle" filmi Aamir Khan'ın 2 saat 49 dakika metrajlı efsane yapıtlarından birisidir. Filmde başrol oynayan Aamir Khan, Hint kökenli Mahavir Singh Phogat isimli adamı canlandırmaktadır. Phogat, kendisini bildi bileli güreşe hep merak salmış bir isimdir. Tüm müsabakaları eksiksiz ve kaçırmadan izler. Dünyaya gelen iki kız çocuğunu da kız olmalarına rağmen iyi birer güreşçi olmaları için küçük yaşlardan itibaren eğitmeye başlar. Zaman geçtikçe büyeyen, büyüdükçe profesyonelleşen kızlar artık müsabakalara girmeye başlar. 2010 olimpiyatlarında kızlardan biri altın madalyayı alıp şampiyon olurken, diğeri ise gümüş madalyayı alarak ikinci olmuştur. Bu üstün başarası sonrasında ülkede namı oldukça yükselen kızlar, sosyal çevrenin verdiği baskıyla onların istediği kalıba girmemeye çalışarak da mücadele ederler.
  • 2016
  • Hindistan
  • 1080P
  • IMDb 8.9
  • 994
  • 0
  Ghajini Full HD izle (2008)
  Tüm Bilgiler
  Ghajini Full HD izle (2008) 2008 Filmleri, Aamir Khan Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  "Ghajini Full HD izle" filminde Hindistan'da ünlü ve oldukça zengin bir iş adamının başına gelenleri anlatmaktadır. Sanjay adlı adam yaptığı ticaretler ile ülkenin en önemli iş adamların birisi haline gelmiştir. Nişanlısı Kalpana ile birlikte mesut bir ilişki içerisindedir. Evlilik planları kuran çift beklenmedik bir anda haksız bir saldırıya uğrar. Ülkenin en tehlikeli mafyalarından birisi olan Ghajini, Sanjay'ın nişlanlısını gözleri önünde katleder. Saldırı esnasında kendisinin de aldığı darbeler sonucu hafıza kaybına uğrar. Her 15 dakika da bir tüm bildiklerini unutur. Ghajini'yi bularak intikam almayı planlayan Sanjay, unutmamak için vücudunu adete bir not defterine dönüştürür. Aamir Khan'ın en iyi gerilim filmlerinden birisi olan Ghajini, IMDb'den 7.3 puan almıştır.
  • 2008
  • Hindistan
  • 1080P
  • IMDb 8.3
  • 1.081
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.