Algı Eke

 1. Nasipse Olur Full izle Yerli Film (2020)
  Tüm Bilgiler
  Nasipse Olur Full izle Yerli Film (2020) Komedi Filmleri, Romantik Filmler 
  Yerli Film
  "Nasipse Olur Full izle" filmi Günfer adında genç bir kadının kısacık ömrüne bu denli uzun badireler sığdırmasını konu edinmektedir. Günfer bu yaşına kadar hep zorluk çekmiş, geride kalan hayatında da sıkıntı çekecekmiş gibi durmaktadır. Babasını toprağa vermesinin ardından dünyası başına yıkılan Günfer, tek başına hayata tutunma mücadelesi vermeye başlamıştır. Babasından kalma ekmek fırınında pasta, börek ve türevlerini üreterek geçimini sağlamaya çalışan kadın, yavaş yavaş her şeyi düzene oturtma kararı almıştır. Kısa bir süre içinde her şey planladığı gibi gitse de bu mutluluk, amcasının kumarda kaybettiği paralardan dolayı mafya babaları kapısını çalana kadar sürecektir. Ödeyecek durumları olmadığı için mafya, Günfer'den baba yadigarı olan ekmek fırınını almak ister. Tüm bu sıkıntılar yetmiyormuş gibi evlilik hayalleri kurduğu Yaşar'ın da kendisini aldattığını öğrenen Günfer artık bir çıkar yol bulamaz. Genç yaşta bir kadın tüm bu olanlarla nasıl baş edecektir? Bizler de Nasipse Olur diyor ve bekliyoruz.
  • 2019
  • Türkiye
  • 720P
  • 4.230
  • 5
  Kaçma Birader izle Full Tek Parça 2016
  Tüm Bilgiler
  Kaçma Birader izle Full Tek Parça 2016 Komedi Filmleri, Yerli Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Kaçma Birader izle filmi Yozgat'tan sevdiği kız için İstanbul'a kaçan bir gencin hikayesini anlatmaktadır. Yozgat'ta mütevazi yaşantısına devam eden bir aile, İstanbul'dan zengin bir kızın gelmesiyle sarsılır. Otobüs şoförü olan baba, evlatlarından bu yaşına kadar çok fazla çekmiştir. Hep onlardan şikayet etmesine rağmen en küçük oğlunun evden kaçmasıyla aslında onları ne kadar çok sevdiğini anlar. Ailecek toplanıp belediye otobüsüyle İstanbul'a ailenin en küçük oğlunu aramaya gider. İstanbul'u hiç birisinin bilmemesinden dolayı çok kısa bir süre içerisinde hepsi kaybolur. Tüm aile fertleri kendilerini farklı farklı maceraların içerisinde bulur. En sonunda oğullarını bir barda gitar çalarken bulan aile, onu geri döndürmek için ellerinden geleni yapacak bu da komik olayları beraberinde getirecektir.
  • 2016
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 6.3
  • 438
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.

hd film izle