Altan Erkekli

 1. Müslüm Filmi Full HD izle (2018)
  Tüm Bilgiler
  Müslüm Filmi Full HD izle (2018) Biyografi Filmleri, Dram Filmleri 
  Yerli Film
  "Müslüm Full izle" Türkiye tarihine adını altın harflerle yazdıran Müslüm Gürses'in hayat hikayesini anlatmaktadır. Daha çok küçük yaştayken hayatın sillesini yiyen Müslüm, çok fazla zaman geçmeden ailesini kaybetmenin acısıyla yüzleşecektir. Ayakkabı tamircisiyken tek hayali türkücü olmak olan Müslüm, babasının yaptığı her şeye rağmen yine de hayallerinin peşinden koşacaktır. Yaptığı şarkılarla insanların acısını tarif eden Müslüm'ün acısı git gide hafifleyecek, hayatının aşkı Nur ile de bu yolda tanışacaktır.
  • 2018
  • Turkey
  • 720P
  • IMDb 7.3
  • 697
  • 0
  Ağır Romantik izle Yerli Film (2020)
  Tüm Bilgiler
  Ağır Romantik izle Yerli Film (2020) Komedi Filmleri, Romantik Filmler 
  Yerli Film
  "Ağır Romantik izle" filminde Aslı ve Kerem'in kesişen yollarından bahsedilmektedir. Aslı'nın babası profesör annesi ise sanatkardır. Oldukça güzel ve varlıklı bir hayatı olan Aslı'nın hayattan beklediği pek bir şey de yoktur. Fakat bu monoton hayatı günün birinde uğradığı kapkaç sonrasında baştan aşığa değişecektir. Beyoğlu'nda yürüyüşe çıkan Aslı beklenmedik bir anda çantasını kaptırmıştır. Henüz olayın şokunu yaşarken, Kerem adında bir vatandaş çantayı bulup geri getirir ve kendisine yardım eder. Bu yardım Aslı'yı kendine getirir ve ağır romantik dakikalar yaşanmaya başlar. Görüşmeleri devam ederken bir ilişki içerisine giren Kerem ve Aslı hallerinden memnundur.Kerem Aslı'ya kendisini bir finans uzmanı olarak tanıtmıştır. Güzel bir işi, güzel bir kazancı olarak kendisini tanıtan Kerem'in asıl mesleği bu değildir. Kerem İstanbul'un büyük kapkaç çetesinin lideridir. Aslı'nın durumunun iyi olmasını ve bu şartlar altında kendisiyle ilgilenmeyeceğini bildiği için böyle bir yalan söylemiştir. İlişkileri o kadar yolunda gitmektedir ki Kerem gerçeği söyleyerek bu ağır romantik dakikaları bozmak istemez. Ancak Kerem bu olayı daha ne kadar saklayabilecektir? Hep birlikte 2020 yılının yerli yapımı olan Ağır Romantik filmini izleyerek görelim.
  • 2019
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 7.0
  • 5.171
  • 1
  Hababam Sınıfı Yeniden izle Full 2019
  Tüm Bilgiler
  Hababam Sınıfı Yeniden izle Full 2019 Komedi Filmleri, Yerli Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Hababam Sınıfı Yeniden izle filmi Rıfat Ilgaz'ın muhteşem eserinin 2019 yılı uyarlamasıdır. Özel Çamlıca Lisesi, Hababam Sınıfı ile ülkeye nam salmıştır. Öğrenciler bir hayli yaramaz ve haylazdır. Okul yönetimi, öğrenciler ve veliler artık bıkmış bir vaziyettedir. Öğrencilerin ise yakındığı en büyük konu okulda hiç kız öğrenci olmamasıdır. Günün birinde yeni yönetmeliğin ardından Hababam Sınıfına bir grup kız öğrenci gelmiştir. Bu durum erkekleri ne kadar heyecanlandırsa da arada büyük bir anlaşmazlık söz konusudur. Okul yönetiminin baskısından dolayı bu anlaşmazlık birliği doğuracak, Hababam Sınıfı var gücüyle ayakta kalmaya çalışacaktır.
  • 2019
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 3
  • 1.342
  • 1
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.