Atıf Emir Benderlioğlu

 1. Şuursuz Aşk Filmi Full izle (2019)
  Tüm Bilgiler
  Şuursuz Aşk Filmi Full izle (2019) Dram Filmleri, Romantik Filmler 
  Yerli Film
  "Şuursuz Aşk Filmi Full izle" filmi rehabilitasyon merkezinde tedavi gören iki gencin aşkından bahsedilmektedir. Yusuf, doğuştan engelli bir bireydir. Çok büyük emel ve hedefleri olmayan Yusuf, sadece kampüsün önünde simit satarak annesine bakmayı ister. 80 döneminde yapılan ihtilalin ardından Yusuf, ne olup bittiğini henüz anlamadan gözlerini akıl hastanesinde açar. Dışarıda annesinin tek başına olduğunun üzüntüsünü taşıyarak buraya alışmaya başlamıştır. Aynı hastanede uzun süredir tedavi gören Menekşe ile karşılaşır. Birlikte zaman geçirmeye başlayan ikili, daha önce hiç yaşamadıkları bir duyguyu yaşamaya başlar. Bilinçsiz, yani şuursuz aşk bu noktada başlayacaktır. Gördükleri tedaviden daha çok yaşadıkları bu aşk onları iyileştirmeye başlayacaktır.
  • 2019
  • Güney
  • 1080P
  • 7.216
  • 13
  Aman Reis Duymasın Full izle (2019)
  Tüm Bilgiler
  Aman Reis Duymasın Full izle (2019) Komedi Filmleri, Yerli Filmler 
  Yerli Film
  " Aman Reis Duymasın Full izle " filminde Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinden tanıdığımız karakterler küçük bir tatile çıkar. Şehrin silahlı ve tehlikeli atmosferinden biraz olsun kendilerini kaçırarak rahatlamak isterler. Gittikleri yerde huzur bulup, dinlenebileceklerini düşünürler. Fakat işler hiç de planladıkları gibi gitmez. Tatil köyüne adım atmalarıyla olayların başlaması bir olur. Bu sıkıntılı olaylara İstanbul'dan alışkın oldukları için çok fazla etkilenmezler. Başlarına gelen olaylar ve yaşanan sıkıntılar tatillerini yapmalarına engel olamayacaktır. Onların asıl korktuğu ne kavga ne de silahlardır. Ekip yalnızca tatil köyünde yaşanan olayların Hızır Reis tarafından duyulmasından korkarlar. Çünkü hepsi Reis duyarsa başlarına ne geleceğini çok da iyi bilmektedirler. Aman Reis Duymasın diye gizlemeye çalıştıkları bu olayı acaba ne zamana kadar ört pas edebileceklerdir?
  • 2019
  • Türkiye
  • 1080P
  • 8.613
  • 181
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.