Barış Yıldız

 1. Feride Filmi izle Full HD (2020)
  Tüm Bilgiler
  Feride Filmi izle Full HD (2020) Komedi Filmleri, Romantik Filmler 
  Yerli Film
  "Feride Filmi izle" moda tasarımcısı bir genç kızın başından geçenleri anlatmaktadır. Bir arka mahalle terzisinde çalışan Feride, diğer terzilere göre farklıdır. Çünkü küçük dikimler yapmak yerine farklı tasarımlar, süper kahramanların replika üniformaları gibi şeyler dikmektedir. Patronu Çetin ile çok iyi anlaşamamaktadır. Yaptığı farklı dikimler, kumaşların boşa harcanması patronu çileden çıkarmaktadır. Bu durumların karşısında Feride susmayarak hep baş kaldırır. Bir konu üzerinde patronuyla iddiaya giren Feride'nin hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır. Girdiği bu iddia onu küçük terzi dükkanından alarak koca bir sektörün içerisine sokacaktır. Tüm bu maceralar yaşanırken hayatının aşkı ile karşılaşan Feride, onu etkilemek için elinden geleni yapmaktan geri kalmayacaktır. Zeynep Çamcı, Ersin Korkut, Barış Yıldız gibi komedi dünyasının usta isimlerini bir araya getiren Feride filmi 2020 yılının en iyi komedilerinin arasında yer almaktadır.
  • 1080P
  • 4.985
  • 9
  Çalgı Çengi 2 İkimiz Full HD izle (2017)
  Tüm Bilgiler
  Çalgı Çengi 2 İkimiz Full HD izle (2017) Komedi Filmleri, Yerli Filmler 
  Yerli Film
  "Çalgı Çengi 2 İkimiz izle" filminde teyzeoğullarının mafya belası yine devam etmektedir. 6 yıl önce mafyanın eline düşen kuzenler, müzisyenlik yapmaya devam etmektedirler. Fakat bu sefer mafyanın müzisyenleridir. Sadece karanlık adamların ve yeraltı dünyasının düğünlerine çıkarlar. Salih'in ise hayatına giren aşkı onunla evlenmek istemektedir. Bunun için Salih'in mafyadan ayrılıp temiz bir sayfa açması gerekmektedir. Fakat bu o kadar da kolay olmayacaktır. Mafya, ikiliyi serbest bırakmak için bir nikah memuru kaçırmalarını isteyecektir. Nikah memuru ise Tarkan'ı yıllar önce keşfedip ünlü yapan kişidir. Ve bu seferde kuzenlerin yeteneğini fark ederek onları da star yapmak isteyecektir.
  • 2017
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 5.5
  • 611
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.

hd film izle