Bobby Cannavale

 1. The Irishman Türkçe Dublaj izle (2019)
  Tüm Bilgiler
  The Irishman Türkçe Dublaj izle (2019) Biyografi Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  "The Irishman Türkçe Dublaj izle " filminde Frank Sheeran adında bir kişilik anlatılmaktadır. Frank, gündüzleri bir işçi sendikasında memur olarak göreb yapmaktadır. Dışarıdan bakıldığı zaman masum bir insan gibi görünse de işlerin arka planı oldukça karanlıktır. Frank, bir suç örgütünün en güvendiği tetikçilerinden birisidir. Onlarca faili meçhul cinayeti vardır ve bu camiada o kadar popülerdir ki çevredekiler ona İrlandalı lakabını vermiştir. Jimmy Hoffa adlı işçi lideri ise sebebinin bilinmediği bir şekilde piyasadan yok olmuştur. Uzun bir süre ne gören ne de duyan olmamıştır. Bu olayın da anlatıldığı The Irishman filmi biyografi tadında bir filmdir.
  • 2019
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 8.0
  • 926
  • 0
  Jumanji Vahşi Orman izle Türkçe Dublaj 2017
  Tüm Bilgiler
  Jumanji Vahşi Orman izle Türkçe Dublaj 2017 Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Jumanji Vahşi Orman izle filmi dört arkadaşın meraklarından dolayı başına gelenleri anlatır. Birbiriyle çok samimi dört arkadaş devamlı olarak birlikte dolaşıp birlikte oynamaktadır. Günün birinde sahil gezintisi yaptıkları sırada kumsala saplanmış bir kutu bulurlar. Bunun atari tarzı bir şey olduğunu düşünen çocuklar eve gidip oynamak isterler. Oyunu başlattıklarında ise olanlar olur. Ekibin tüm üyeleri kendilerini Jumanji adlı oyunun içerisinde bulur. Her taraf orman ve vahşi yaratıklarla doludur. İlk başta kaçmaya çalışsalar bile hayatlarının sonuna kadar burada kalmak istemiyorlarsa bu oyunu bitirmeleri gerekmektedir.
  • 2017
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.7
  • 1.576
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.