Burcu Biricik

 1. Çiçero Filmi Full HD izle (2019)
  Tüm Bilgiler
  Çiçero Filmi Full HD izle (2019) 2019 Filmleri, Tarih Filmleri 
  Yerli Film
  "Çiçero Filmi Full HD izle" filmi 2.Dünya Savaşı sırasında bir savaşın kaderini değiştirecek olan casusluk hikayesinden söz etmektetir. İlyas Bazna, İngiliz Büyükelçiliği'nde, büyük elçinin uşağı olarak görev yapmaktadır. Hem elçi, hemde binada çalışanlar İlyas'a oldukça güvenmektedirler. İçeride istediği her bilgiye rahatlıkla ulaşabilen İlyas, Almanlar için casusluk yapmaya başlar. İngilizlerden aldığı bilgi ve belgeleri Alman istihbarat görevlilerine ulaştırır. Bunun tam aksine Cornelia Kapp isimli kadın ise Hitler'in yardımcısının yanında çalışarak İngilizlere bilgi götürüyor. Bazna ve Kapp'ın yolları birbiriyle kesişecek fakat ikisi de birbirinin casus olduklarından haberdar olmayacaktır. Çiçero kod adı verilen Bazna, Almanların engelliler üzerinde yaptığı üstü kapalı işkenceye şahit olur. Bunun iptali için elinden geleni yapacak ve Almanları bundan vazgeçirmeye çalışacaktır. İşte tam bu sürede Almanların gerçek yüzünü gören Çiçero, savaşın tarihini değiştirecek o hamleyi gerçekleştirecektir.
  • 2019
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 7.8
  • 667
  • 0
  Her Şey Senin Güzel Filmi izle Full HD (2018)
  Tüm Bilgiler
  Her Şey Senin Güzel Filmi izle Full HD (2018) Komedi Filmleri, Romantik Filmler 
  Yerli Film
  "Her Şey Senin Güzel Full HD izle" filminde Deniz adında bir genç kızın sevdiği adamı kaybetmemek için verdiği mücadele anlatılmaktadır. Deniz, iş ve özel hayatında oldukça başarılı ve kariyer sahibi bir bireydir. Geçmişe dönüp baktığında başarısız olduğu tek nokta Emre ile yaşadığı aşktır. Yollarını ayırmak zorunda kalsalar da Deniz, Emre'yi hiç bir zaman aklından söküp atamamıştır. İzmir'de yaşamını sürdüren Emre'ye uzaktan uzağa aşkını devam ettiren Deniz, aldığı bir haberler sarsılacak ve uzaktan sürdürmekte olduğu bu oyunu kesip İzmir'e gidecektir. Hayatı boyunca tek sevdiği adam olan Emre'ye karşı bir rakibi olduğunu öğrenen Deniz, Bulut adlı arkadaşından yardım isteyerek rakibini yok edip Emre'nin tek sahibi olarak onunla evlenmek istemektedir.
  • 2018
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 4.9
  • 801
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.

hd film izle