Büşra Pekin

 1. Fırıncının Karısı Full HD Tek Parça izle (2019)
  Tüm Bilgiler
  Fırıncının Karısı Full HD Tek Parça izle (2019) Komedi Filmleri, Yerli Filmler 
  Yerli Film
  "Fırıncının Karısı Full HD izle" filminde Ferdane'nin kocası Mustafa'nın peşine düşmesi anlatılır. İki çift birbirlerini severek evlenmiş ve gayet mutlu bir ilişki yaşamaktadırlar. Fırıncılık yaparak evini geçindiren Mustafa'da ise son zamanlarda garip hareketler baş göstermektedir. Ferdane bu olanları ilk başında tam olarak fark edemese de gün geçtikçe o da kocasında ki değişikliği görmeye başlamıştır. Normalde kıskanç bir koca olan Mustafa, gayet modern ve hiç bir şeyi kıskanmayan bir koca haline gelmiştir. Tüm bunlardan şüphelenen Fırıncının Karısı Ferdane ise dayanamayıp kocasını takip etmeye başlamıştır. Kardeşlerini de yanına alan Ferdane, Mustafa'ya göz açtırmamaya kararlıdır. Çevrelerinde ki bir çok insanın da olaya dahil olması karma karışık bir ortam oluşturmuştur. Takiplerin sonucunda Ferdane istediğini elde edebilecek midir? Çok ayrı maceraların içerisine sürükleyen bu takip, işin içinden çıkılması güç bir hal alacaktır.
  • 2019
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 2.7
  • 2.156
  • 2
  Bayi Toplantısı izle Full HD Tek Parça (2020)
  Tüm Bilgiler
  Bayi Toplantısı izle Full HD Tek Parça (2020) Komedi Filmleri, Yerli Filmler 
  Yerli Film
  “Bayi Toplantısı Full izle” filminde birbiriyle samimi olan üç arkadaşın başına gelenleri anlatmaktadır. Üç arkadaş hayatları gibi aynı meslekleri de paylaşmaktadır. Beyaz eşya ürünleri satarak hayatlarını idame ettirmeye çalışırlar. İşlerini kendi çapında büyütmek isteyen beyaz eşyacılar bayi toplantısına katılmaya karar verirler. Fakat bu toplantı, amacının dışında olan her şeye üç arkadaşı da sürekleyecektir. Bayi toplantısının tek kuralı bayi toplantısı hakkında konuşmamaktır. Ekip çıkmaya çalıştıkları bu toplantı yolunda soygun, kaza, kavga, eğlence gibi durumların hepsini bir arada yaşayacaklardır. Bayi Toplantısı bir BKM yapımıdır. Beşiktaş Kültür Merkezinin en ünlü ve yetenekli oyuncuları da bu filmde rol paylaşımı yapmaktadır. 2020 yılının en çok ses getiren komedi filmi Bayi Toplantısı ile sizleri baş başa bırakıyoruz.
  • 2019
  • Türkiye
  • 1080P
  • 14.550
  • 224
  Mucize izle Yerli Film 2015
  Tüm Bilgiler
  Mucize izle Yerli Film 2015 Dram Filmleri, Yerli Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Mucize izle Yerli filmi 2015 yılında Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmenliği ile vizyona girmiştir. 1960'lı yılların ortasında Türkiye darbeden yeni çıkmış, ekonomik krizler içerisindeydi. Bu durum şehirlerden daha çok köyde yaşayan halkı daha da derinden etkilemişti. Darbe sonrası sürgün yiyen Talat öğretmen, işte bu yoksul köylerden birine geldi. Köy halkının nasıl bir yoksulluk ve garibanlık içerisinde olduğunu gördü. Fakat onu en derinden etkileyen şey ise öğrencilerin okumak için verdiği mücadele oldu.
  • 2015
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 6.9
  • 2.054
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.