Caner Kurtaran

 1. Müslüm Filmi Full HD izle (2018)
  Tüm Bilgiler
  Müslüm Filmi Full HD izle (2018) Biyografi Filmleri, Dram Filmleri 
  Yerli Film
  "Müslüm Full izle" Türkiye tarihine adını altın harflerle yazdıran Müslüm Gürses'in hayat hikayesini anlatmaktadır. Daha çok küçük yaştayken hayatın sillesini yiyen Müslüm, çok fazla zaman geçmeden ailesini kaybetmenin acısıyla yüzleşecektir. Ayakkabı tamircisiyken tek hayali türkücü olmak olan Müslüm, babasının yaptığı her şeye rağmen yine de hayallerinin peşinden koşacaktır. Yaptığı şarkılarla insanların acısını tarif eden Müslüm'ün acısı git gide hafifleyecek, hayatının aşkı Nur ile de bu yolda tanışacaktır.
  • 2018
  • Turkey
  • 720P
  • IMDb 7.3
  • 773
  • 0
  Türk İşi Dondurma izle Full HD 2019
  Tüm Bilgiler
  Türk İşi Dondurma izle Full HD 2019 Dram Filmleri, Macera Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Türk İşi Dondurma izle filminde gurbette Çanakkale Savaşına destek veren iki gencin öyküsü anlatılmaktadır. Yıl 1915'i gösterdiğinde Türkiye yokluk içerisindeyken derin bir savaşın içerisine girmiştir. Avustralya'da dondurma satarak geçimini sağlayan iki genç ise bu savaşın haberini alır almaz memlekete dönmek isterler. Milletinin ve ordusunun yanında olmak isteyen bu genç, devletin yasaklamasıyla adadan dışarı çıkamazlar. Kaçmanın yollarını ararken Avustralya'da Türklere dair karalama kampanyası başlatıldığını duyarlar. Bunu öğrenen iki genç kendi savaşlarını Avustralya'da vermeye başlayacaktır.
  • 2019
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 6.1
  • 1.211
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.