Cem Gelinoğlu

 1. Şansımı Seveyim Full HD izle (2017)
  Tüm Bilgiler
  Şansımı Seveyim Full HD izle (2017) 2017 Filmleri, Komedi Filmleri 
  Yerli Film
  "Şansımı Seveyim Full HD izle" filminde şansı hayatı boyunca yaver gitmeyen Sebahattin'in şeytanın bacağını kırmaya çalışması anlatılmaktadır. Uzun yıllar önce şanssızlığı yüzünden ayrıldığı mahallesine geri dönen Sebahattin, büyüdüğü yere geri döner fakat başındaki şanssızlığı hala atamamıştır. Sebo'nun geldiğini gören mahalle sakinlerinin etekleri tutuşur. Herkes kaçacak yer arar. Çünkü Sebo'nun şanssızlığı bir tek kendisine değil yanındakilere de zarar vermektedir. Babaannesinin destekleriyle bugüne kadar ayakta duran Sebo, hala işlerin düzelmediğini görüp yavaş yavaş hayattan soyutlanmaya başlar. Tam herşey bitti derken lunaparktaki Yaprak adlı güzel kızla tanışır. Hayatı baştan sona değişir, adete renklenir. Fakat Yaprak yıllar önce Sebo'nun kendi hayatını kurtarmak için ayının önüne attığı Durmuş'un kız kardeşidir. Bunu öğrendikten sonra Yaprak'ın Sebo'ya olan bakışı değişir. Kendisini affettirmenin ve hayatında ki şanssızlığı yenmenin yolu Durmuş'dan helallik almaktır. Bunun için en yakın arkadaşı İzzet'ten de yardım alarak yeni planları için uygulamaya koyulur. Şansımı Seveyim filmi Cem Gelinoğlu tarafından 2017 yılında yapılmıştır.
  • 2017
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 6.8
  • 714
  • 1
  Aykut Enişte Full HD izle (2019)
  Tüm Bilgiler
  Aykut Enişte Full HD izle (2019) Aile Filmleri, Komedi Filmleri 
  Yerli Film
  "Aykut Enişte Full HD izle" filminde evlenmek üzere olan Aykut'un trajikomik hikayesi anlatılmaktadır. Aykut, kendi halinde telefonculuk yapan temiz bir adamdır. Ailesini yıllar önce kaybetmiştir. Hayatı boyunca tek bir kızı seven Aykut, düğün arifesindedir. Tam da düğün bu kadar yaklaşmışken dükkana giren hırsız, mallarla birlikte düğün için ayrılan parayı da çalmıştır. Düğüne çok az bir süre kala yaşanan bu durum Aykut'u çok derinden sarsar. Fakat bir çözüm yolu vardır. Dükkan daha önceden sigortalamıştır. Tüm umutları yeniden yeşeren Aykut, paralar çalındığı zaman kapının kilitli olmamasından dolayı parayı alamayacaktır. Sigortacı Gülşah hanım ise babasına bir oyun oynamak zorundadır. Ve sevgilisi olarak Aykut'u tanıtmıştır. Gülşah ve Aykut hiç beklemedikleri bir yola girerler. Bu yol hem maceralarla hem de yeni bir aşk ile doludur. Bu zor zamanında bile tek düşündüğü şey para olan sevgilisinin ise gerçek yüzünü görecektir. Aykut Enişte artık iki tarafı birden idare etmek mecburiyetinde kalacaktır.
  • 2019
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 8.0
  • 5.010
  • 99
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.

hd film izle