Cengiz Bozkurt

 1. Cinayet Süsü Full HD izle (2019)
  Tüm Bilgiler
  Cinayet Süsü Full HD izle (2019) 2019 Filmleri, Komedi Filmleri 
  Yerli Film
  "Cinayet Süsü Full HD izle" filmi esrarengiz cinayetlerin bir türlü çözülememesini anlatmaktadır. Başkomiser Emin ve ekibi, şehirde adından sıkça söz ettirmiş başarılı bir cinayet büro amirliği ekibinin içerisinde yer almaktadır. Fakat karşılaştıkları bu yeni vaka daha öncekilere hiç benzememektedir. İlk başta sıradan bir cinayet gibi görünse de daha sonra ardı arkası kesilmeyen cinayetlerin birbirleriyle bağlantılı olduğu anlaşılır. Cinayetler arttıkça basının, halkın ve üstlerinin gözü kulağı cinayet büro amirliğindedir. İşin kötü tarafıysa ekip çok çabalamasına rağmen en ufak bir ilerleme dahi kaydedemez. Bu da ekibin üzerinde ki baskıyı hat safhalara kadar çıkartmıştır. Bir an önce zanlıyı bulup adalete teslim ederek olaydan kurtulmak veya bir ipucu bulup üstlerine ve basına vererek baskılardan kurtulmak isterler. Konuya dahil olan Emniyet Genel Müdürü olayları araştırması için bir suç uzmanını ekibin içerisine dahil eder. Baskılardan yeterince bıkan Emin bu sefer ise başka bir üstünün altında ezilmiştir. Tam bir kedi fare oyununa dönen bu serüvende acaba kazanan taraf hangisi olacaktır?
  • 2019
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 7.7
  • 1.665
  • 2
  Ailecek Şaşkınız Full HD izle (2018)
  Tüm Bilgiler
  Ailecek Şaşkınız Full HD izle (2018) 2018 Filmleri, Komedi Filmleri 
  Yerli Film
  "Ailecek Şaşkınız Full HD izle" filminde Ferhat ve Gökhan'ın baba şirketlerinde verdikleri trajikomik mücadele anlatılmaktadır. Çocukluğundan beri aklı para, kurnazlık ve cimriliğe basan Ferhat, artık yaşını başını almış ve şirketten babasını emekli etmiştir. Yanına da çocukluk arkadaşı olan Gökhan'ı genel müdür olarak atamıştır. İkili bir araya gelince çalışanlara illallah ettirirler. Özellikleri yaptıkları cimrilikler, mesai paralarını ödememeleri çalışanları canlarından bezdirmiştir. Karşılarında bulunan ve kendilerine en büyük rakip olan bir şirketinde katılacağı bir ihaleyi almak zorundadırlar. Bunun için gece gündüz çalışan ikilinin evine hırsız girince polisi ararlar. Gelen polis memuru kadın ise Ferhat'ı adeta kendinden alıp götürecektir. Elif adlı bu polise aşık olan Ferhat onun hakkında araştırmalar yapar. En sonunda bir lokantacının kızı olduğunu öğrenir. Yaptığı gözlemler doğrultusunda Elif hem iyi kalpli yardımsever hem de kariyerli ve yetenekli bir kadındır. Elif'i tavlamak hiç de kolay olmayacak, Ailecek Şaşkınız filminde Ferhat, Elif için değişmeye başlayacaktır.
  • 2018
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 7.7
  • 1.552
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.