Çetin Altay

 1. Oflu Hoca Trakya’da Full HD izle (2018)
  Tüm Bilgiler
  Oflu Hoca Trakya’da Full HD izle (2018) 2018 Filmleri, Komedi Filmleri 
  Yerli Film
  "Oflu Hoca Trakya'da Full HD izle" filminde namı diğer Oflu Hoca, Doğanspor kulübünün başına geçmiştir. Yıllardır bir yere gelemeyen kulübe can katmak isteyen oflu hoca, takıma yeni transferler yapmaya karar verir. Yıldızı yeni parlayan Hayati adlı futbolcuyu takım bünyesine katmaya karar verir. Bunun için Lüleburgaz'a doğru yola çıkar. Fakat olacak olan şudur ki işler çığırından çıkacak ve toparlanması güç bir hal alacaktır. Oflu Hoca'ya neredeyse ikizi denecek kadar benzeyen bir adam Haspi, ceza evinden tahliye olmuştur. İkiside birbirine her ne kadar çok benzeseler de karakterleri ve yaşantıları tamamen birbirinden farklıdır. Haspi namus meselesi için birisiyle evlendirilmek isterken, benzerliği yüzünden Oflu Hoca bu düğünde damat yerine getirilecektir. Her ne kadar kendisinin Haspi olmadığını anlatmaya çalışsa da, kız tarafı buna razı gelmez. Transfer işini bırakıp kendisini kurtarmaya çalışan Oflu Hoca, Trakya'da başına geleceklerden habersizdir.
  • 2018
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 3.3
  • 1.338
  • 0
  Yalan Dolan izle Full HD 2018
  Tüm Bilgiler
  Yalan Dolan izle Full HD 2018 Komedi Filmleri, Yerli Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Yalan Dolan izle filminin konusu bir banka soygunudur. Çok uzun zamandır arkadaş olan 6 kişinin paraya ihtiyacı vardır. Zaten sabıkaları bulunan bu grup yasal yollardan paraya temin edemeyeceğini anlayınca iş illegal yöntemlere kalır. Sistemde yer alan açıklardan faydalanarak büyük bir vurgun yapmayı hedeflerler. İlmek ilmek dokudukları planla da bir bankanın kasasını soymak için işe koyulurlar.
  • 2019
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 10
  • 1.005
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.