Domenick Lombardozzi

 1. Cold Pursuit – Soğuk İntikam Full HD izle (2019)
  Tüm Bilgiler
  Cold Pursuit – Soğuk İntikam Full HD izle (2019) 2019 Filmleri, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  "Cold Pursuit Soğuk İntikam Full HD izle" filminde Nels adında sakin bir babanın nasıl profesyonel bir tetikçiye dönüştüğü anlatılır. Nels, turizmin etkili olduğu ve bir çok turistin akın ettiği görkemli bir kasabada kar temizliği yapıp, köyün ulaşımının engellenmemesini ve daha güvenli olmasını sağlar. Oğlu ve eşi ile birlikte sakin bir hayat sürmektedir. Acımasız bir mafya babası tarafından suçsuz yere oğlunun öldürülmesi, Nels ve ailesinin bu kasabadan ayrılmasına sebep olmuştur. Bu ayrılık Soğuk İntikamı ardında getirecektir. Nels'in tek amacı oğlunu öldüren mafya liderinden intikam almaktır. Bunun için dağ hayatında ve kasabada öğrendiği avcılığı kendisini adeta bir seri katile dönüşür. İntikam için yapamayacağı şey olmayan Nels, iki gangster grubu arasında büyük bir savaşa da yol açacaktır.
  • 2019
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.6
  • 841
  • 0
  The Irishman Türkçe Dublaj izle (2019)
  Tüm Bilgiler
  The Irishman Türkçe Dublaj izle (2019) Biyografi Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  "The Irishman Türkçe Dublaj izle " filminde Frank Sheeran adında bir kişilik anlatılmaktadır. Frank, gündüzleri bir işçi sendikasında memur olarak göreb yapmaktadır. Dışarıdan bakıldığı zaman masum bir insan gibi görünse de işlerin arka planı oldukça karanlıktır. Frank, bir suç örgütünün en güvendiği tetikçilerinden birisidir. Onlarca faili meçhul cinayeti vardır ve bu camiada o kadar popülerdir ki çevredekiler ona İrlandalı lakabını vermiştir. Jimmy Hoffa adlı işçi lideri ise sebebinin bilinmediği bir şekilde piyasadan yok olmuştur. Uzun bir süre ne gören ne de duyan olmamıştır. Bu olayın da anlatıldığı The Irishman filmi biyografi tadında bir filmdir.
  • 2019
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 8.0
  • 927
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.