Erkan Can

 1. Kafalar Karışık Full HD izle (2018)
  Tüm Bilgiler
  Kafalar Karışık Full HD izle (2018) 2018 Filmleri, Komedi Filmleri 
  Yerli Film
  "Kafalar Karışık Full HD izle" filminde Fatih, Bilal ve Atakan'ın aksiyon dolu yolculuğundan bahsedilir. Birlikte büyüyen ve hiç ayrılmayan üç arkadaş, oto yıkama işi yapmaktadır. Her biri farklı karakterlere ve yapılara sahiptir. İçlerinden bir tek kız arkadaşı olan kişi ise Atakan'dır. Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Buse ile artık ilişkinin adını koymak isterler. Fakat Buse'ye kariyerli bir talip daha çıkmıştır. Bunu duyan Atakan hemen ailesini de yanına alıp kız evine gider. Fakat Buse'nin varlıklı dedesi, kızı diğer oğlana vermek ister. Atakan'ın maddi durumu bu evliliğe engel olmuştur. Buna bir çözüm bulamayınca farklı bir yol düşünen Atakan'a Buse'nin annesi akıl verir. Yıllar önce esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuş olan Buse'nin babasını bulursa, kızı ondan isteyebileceğini söyler. Atakan yanına Fatih ve Bilal'i de alıp yola çıkar. Tüm istihbarat bilgisini ise bilişimci arkadaşından alır. Kızın babasını bulmak için gezmediği vilayet kalmayacaktır. Kafalar Karışık filminde ise asıl komik macera kızın babasını bulduktan sonra başlayacaktır.
  • 2018
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 4.8
  • 437
  • 0
  Müslüm Filmi Full HD izle (2018)
  Tüm Bilgiler
  Müslüm Filmi Full HD izle (2018) Biyografi Filmleri, Dram Filmleri 
  Yerli Film
  "Müslüm Full izle" Türkiye tarihine adını altın harflerle yazdıran Müslüm Gürses'in hayat hikayesini anlatmaktadır. Daha çok küçük yaştayken hayatın sillesini yiyen Müslüm, çok fazla zaman geçmeden ailesini kaybetmenin acısıyla yüzleşecektir. Ayakkabı tamircisiyken tek hayali türkücü olmak olan Müslüm, babasının yaptığı her şeye rağmen yine de hayallerinin peşinden koşacaktır. Yaptığı şarkılarla insanların acısını tarif eden Müslüm'ün acısı git gide hafifleyecek, hayatının aşkı Nur ile de bu yolda tanışacaktır.
  • 2018
  • Turkey
  • 720P
  • IMDb 7.3
  • 593
  • 0
  Şahane Hayaller Full HD izle Yerli Film (2020)
  Tüm Bilgiler
  Şahane Hayaller Full HD izle Yerli Film (2020) Komedi Filmleri, Yerli Filmler 
  Yerli Film
  "Şahane Hayaller Full HD izle" filmi çektiği videolarla ünlü olmuş Şahingiller'in beyaz perde çalışmasıdır. Ankara'ya özgü gece hayatı, kültür, aile hayatı gibi konuları ele alarak milyonlarca takipçiye ulaşmayı başaran Şahingiller, 2020 yılında bir çok ünlü isimle birlikte çektikleri Şahane Hayaller adlı film ile yine izleyicilerini kahkahaya boğmayı başardı. Filmde Ömer adında ki genç adam hayatını bir türlü düzene sokamaz. Ne sevdiği kız ne de iş hayatını istediği gibi yönlendiremez. Önceliğini para kazanmak olarak ayarlayan Ömer'in en büyük sorunu ise yanında ona destek olmaya çalışan arkadaşıdır. Yaptığı hiç bir iş başarıyla sonuçlanmamakta birlikte hem Ömer'i hem de kendisini rezil etmektedir. Pavyonda şarkı söylemekten, yetişkin filmlerinde oynamaya kadar onlarca iş deneyen Ömer'in yüzü bir türlü gülmez. Bir diğer iç acısı ise sevdiği Kübra'dır. Kübra'nın duygularından hiç bir zaman emin olamadığı için ona adım atmayı beceremeyen Ömer, başarısızlıklarından dolayı tamamen öz güvenini yitirip kalmıştır. Bir de herkese atar yapma gibi bir davranışı olan Ömer bir türlü kendine engel olmayı beceremez ve tüm bunların hepsi dayak yemekle sonuçlanır. Sizin anlayacağınız Şahane Hayaller sadece hayal olarak kalacak gibi. Bakalım hayalleri gerçekleştirebilmek için insan ne kadar ileri gidebilir her birlikte izleyip öğrenelim.
  • 2020
  • Türkiye
  • 1080P
  • 4.235
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.

hd film izle