Fatih Hasanoğlu

 1. Cin Tepesi Full izle Yerli Korku Filmi (2018)
  Tüm Bilgiler
  Cin Tepesi Full izle Yerli Korku Filmi (2018) 2018 Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Yerli Film
  "Cin Tepesi Full izle" filmi cinleri araştırıp onları kameraya kaydetmek isteyen iki gencin başından geçenleri anlatır. Furkan ve Fatih, esrarengiz ve paranormal olayların araştırmalarını yapan, fırsat buldukça görüntü almaya çalışan iki arkadaştır. Yine bir görüntü yakalamak için yollara koyulan gençler, halk arasında ünü oldukça duyulmuş olan Cin Tepesi adlı mevkiyi seçerler. Burada aradıklarını görmüş ama istediklerini alamamışlardır. Çünkü çekim yapmaya çalıştıkları kamera onları bir türlü kaydetmemiştir.Buradan ayrılan gençlerin yeni bir plan yapması lazımdır. Profesyonel bir ekipten yardım almayı akıl eden gençler, gerekli anlaşmaları yaptıktan sonra ekiple birlikte yeniden Cin Tepesine doğru yola koyulurlar. Kameraların yerleştirilmesi için cinin yaşadığı bölgeye Furkan ve Fatih gönüllü olarak girerler. Fakat başlarına çok korkutucu olaylar gelecektir.
  • 2018
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 4.3
  • 468
  • 0
  Kiki: Lanet-i Cin Full HD izle (2020)
  Tüm Bilgiler
  Kiki: Lanet-i Cin Full HD izle (2020) Dram Filmleri, Korku Filmleri 
  Yerli Film
  "Kiki: Lanet-i Cin Full HD izle" filminde Muzaffer adında bir adamın yeni eşinden kızının dünyaya gelmesiyle başlarına gelenler anlatılmaktadır. Muzaffer erken yaşta ailesi tarafından görücü usulu olarak evlendirilmiştir. Ailesine karşı gelemeyip kabul ettiği bu evlilikten iki çocuğu olmuştur. Dayanmaya çalışsa da artık mutlu olmayı istemiş ve eşinden ayrılarak Satı adında bir kadına kaçmıştır. Bu evlilikten Elif isimli bir kız çocuğu doğmuştur. Ancak Elif'in sıkıntısı ise devamlı olarak var olmayan şeyleri görmesidir. Şizofreni tanısı konulan Elif için başvurulmayan doktor kalmamıştır. Baba Muzaffer ise kızı için elinden geleni yapmaktadır. Her türlü psikolojik destek almalarına rağmen bunların hiç birisi başarıya ulaşmamıştır. Fakat en sonunda anlaşılmaktadır ki sıkıntı yalnızca Elif'de değil tüm ailededir. Tüm aile tehlike altındadır. Kiki: Lanet-i Cin filmi ülkemiz yapımcıların en iyi olduğu alan olan Korku filmleri kategorisinde yer almaktadır.
  • 2020
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 10.0
  • 5.052
  • 13
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.