Ferdi Sancar

 1. Fırıncının Karısı Full HD Tek Parça izle (2019)
  Tüm Bilgiler
  Fırıncının Karısı Full HD Tek Parça izle (2019) Komedi Filmleri, Yerli Filmler 
  Yerli Film
  "Fırıncının Karısı Full HD izle" filminde Ferdane'nin kocası Mustafa'nın peşine düşmesi anlatılır. İki çift birbirlerini severek evlenmiş ve gayet mutlu bir ilişki yaşamaktadırlar. Fırıncılık yaparak evini geçindiren Mustafa'da ise son zamanlarda garip hareketler baş göstermektedir. Ferdane bu olanları ilk başında tam olarak fark edemese de gün geçtikçe o da kocasında ki değişikliği görmeye başlamıştır. Normalde kıskanç bir koca olan Mustafa, gayet modern ve hiç bir şeyi kıskanmayan bir koca haline gelmiştir. Tüm bunlardan şüphelenen Fırıncının Karısı Ferdane ise dayanamayıp kocasını takip etmeye başlamıştır. Kardeşlerini de yanına alan Ferdane, Mustafa'ya göz açtırmamaya kararlıdır. Çevrelerinde ki bir çok insanın da olaya dahil olması karma karışık bir ortam oluşturmuştur. Takiplerin sonucunda Ferdane istediğini elde edebilecek midir? Çok ayrı maceraların içerisine sürükleyen bu takip, işin içinden çıkılması güç bir hal alacaktır.
  • 2019
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 2.7
  • 2.154
  • 2
  Kırk Yalan Full izle Yerli Film (2019)
  Tüm Bilgiler
  Kırk Yalan Full izle Yerli Film (2019) Komedi Filmleri, Yerli Filmler 
  Yerli Film
  "Kırk Yalan Full izle" filminde Tahsin adında bir ziraat teknikerinin başından geçen olaylar anlatılmaktadır. Her ne kadar düzgün bir iş ve yaşama sahip olsa da, Tahsin bir türlü kendisini yalan söylemekten alıkoyamaz. Artık çocukluğundan beri yalan söylediği için şehirde adı ve namı yalancılıkla yayılmıştır. Fakat ne hikmettir ki Tahsin'in söylediği tüm yalanlara, her ne kadar yalan olduğunu bilseler bile insanlar inanmaktadır.Tahsin'in en yakın arkadaşlarından birisi olan Sadık, zor zamanlardan geçse de sevdiği kızın babasını düğün için ikna edebilmiştir. Bunu akabinde düğün hazırlıkları başlamış, Tahsin'de kirve olarak düğüne katılmıştır. Düğün evine eli boş gitmek istemeyen Tahsin, bir kasa armudu yanında götürür. Fakat armutları yiyen hiç kimse zehirli olduğunu bilmemektedir. Çok kısa bir süre içerisinde etkisini gösterir ve insanlar bilinç kaybına uğrayarak zehirlenmeye başlarlar. Kırk Yalan söyleyen Tahsin'in başı bu sefer yalandan değil, armuttan yanmıştır. İşin kötüsü bu sefer yanan bir tek kendisi değildir.
  • 2019
  • Türkiye
  • 1080P
  • 7.159
  • 74
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.