Fırat Tanış

 1. Dokuz Kere Leyla Filmi izle Full HD (2020)
  Tüm Bilgiler
  Dokuz Kere Leyla Filmi izle Full HD (2020) Komedi Filmleri, Yerli Filmler 
  Yerli Film
  "Dokuz Kere Leyla filmi izle" bizlere monotonlaşan bir aşkın başka ellerde nasıl alevlendiğini anlatmaktadır. Adem ve Leyla uzun yıllardır mutlu bire birliktelik içerisindedirler. Evlendikleri için hiç bir zaman pişmanlık duymamış aksine doğru tercih yaptıkları için kıvanç içindedirler. Fakat bu monotonlaşan evlilik içten içe ikisininde canını sıkmaya başlamıştır. Her ne kadar birbirlerine bu konuyu açmasalar bile az çok ikisi de vaziyetin farkındadır. Tüm vakitlerini birlikte geçirmek, her gün olağan şeyleri tekrar yaşamak ikisi içinde rutin hale geldiği için artık eskisi kadar mutlu değillerdir. Tüm bunlar yaşanırken Adem, Nergis adlı kadına aşık olur. Belki çok sevdiğinden belki sadece yeni bir heyecan aradığı için ona doğru koşar. Leyla aklına bile gelmez, tek düşündüğü şey hayatına Nergis ile devam etmek istemesidir. Nergis'in ise kendi dünyasında tek bir kişilik yer vardır, orada da kendisi yaşamaktadır. Ne evlenmeyi ne de hayatına birisini almayı asla düşünmez. Adem bu görüşü değiştirmek için elinden geleni yapacaktır. İki taraf mücadele ede dursun Dokuz Kere Leyla yaşayacaktır tüm acıları. Belki iki tarafın mutluluğunu seyredecek belki Adem'in üzülüşüne üzülecektir. Emmy En İyi Erkek Oyuncu Ödülü kazanan Haluk Bilginer ve tecrübeli oyuncu Demet Akbağ'ın başrollerini paylaştığı Dokuz Kere Leyla filmi 2020 yılının en iyi filmleri arasında gösterilmektedir.
  • 1080P
  • 2.422
  • 0
  Geniş Aile 2: Her Türlü Full HD izle (2016)
  Tüm Bilgiler
  Geniş Aile 2: Her Türlü Full HD izle (2016) Komedi Filmleri, Yerli Filmler 
  Yerli Film
  "Geniş Aile 2: Her Türlü Full HD izle" filmi Yapıştır filminin devamı niteliğini taşır. Geçen filmde aceleciliği yüzünden onca kişinin hayatını tehlikeye sokan Cevahir, yine bu huyundan vazgeçmeyecektir. Rulet makinesini kontrol eden saatin yapımı bitmek üzeredir. Bu cihaz sayesinde kumarda hile yaparak oldukça fazla para kazanabileceklerdir. Fakat Cevahir'i bu düşünce bile cezbetmiştir. Saat tam çalışır hale gelmeden yine Cevahir'in eline düşer. Hemen ekibi toplayan Cevo, Paçacı'ya da kazanma garantisi vererek masaya oturtur. Cihazın çalışmaması üzerine sonuç yine aynı olacak, tüm ekip parayı kaybedecektir.Paçacı ettiği zarardan duyduğu öfke ile yine Pırıl'ı kaçırır. Zararın tümünün ödenmesini aksi taktirde kızı öldüreceğini belirtir. Cevahir, Koyu Bilal ve Zekai yeniden Kıbrıs'ın yolunu tutarlar. Saatin burada çalıştırıp Pırıl'ın hayatını kurtarmaya çalışacaklardır.
  • 2016
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 6.7
  • 678
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.