Hakan Bilgin

 1. Amacı Olmayan Grup Filmi izle Full (AOG 2020)
  Tüm Bilgiler
  Amacı Olmayan Grup Filmi izle Full (AOG 2020) Komedi Filmleri, Yerli Filmler 
  Yerli Film
  "Amacı Olmayan Grup Filmi izle" Onur hayattan hiçbir beklentisi olmadığı halde halinden gayet memnun bir adamdır. Hayatın ona getireceklerinden ümidi kesmiş olan Onur, kankası Sercan ile birlikte avara bir yaşam sürmektedirler. Onur ve Sercan farklı birer kişiliğe sahip olmakla birlikte çevresindeki insanlarla ve bazen aileleriyle bile sağlıklı bir iletişim kuramazlar. Bu durum gün geçtikçe kendilerinin de canını sıkmaya başlamış ve buna bir çare aramaya koyulmuşlardır. Yapacakları faaliyetin hayatlarına da bir yön vermesi gerekir. İki kafadar omuz omuza vererek işe koyulmaya başlarlar. Sosyal mecraların en samimi ortamını oluşturan Amacı Olmayan Grup (Aog), grubun kuruluş öyküsünü ve yaşananları bir film ile izleyicileriyle buluşturmaktadır. 
  • 2020
  • Türkiye
  • 1080P
  • 2.019
  • 0
  Recep İvedik 1 izle Full 2008
  Tüm Bilgiler
  Recep İvedik 1 izle Full 2008 Komedi Filmleri, Yerli Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Recep İvedik aslında topluma göre maganda gözüyle bakılan bir adamdır. Dış görünüşünün ve kaba hareketlerinin payı bu etkende çok büyüktür. Recep, içerisinde bambaşka bir hayat yaşayan aslında oldukça alçak gönüllü ve dostlarını düşünen birisidir. Günün birinde zengin bir iş adamının düşürdüğü cüzdanı bulur ve hayatının akışı değişir. İçi kabarık olan cüzdanı alıp sahibine ulaştırmak için yollara düşen Recep İvedik, kendisini Antalya ilinde 5 yıldızlı bir otel içerisinde tatil yaparken bulur. Otel sahibinin cüzdanını teslim ettiği için kendisine hediye edilen tatili kabul etmesinin sebebi ise çocukluk aşkı olan Sibel'i orada tatil yaparken görmesidir. Recep İvedik için bu tatil eğlenceyle dolu geçse de onunla birlikte aynı otelde kalan diğer misafirler için azap dolu olacaktır. Recep İvedik 1 izle filminde karmaşa dolu maceraya kahkahalarla eşlik edeceksiniz. 
  • 2008
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 4.9
  • 1.000
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.