Hande Katipoğlu

 1. Hareket Sekiz Full HD izle (2019)
  Tüm Bilgiler
  Hareket Sekiz Full HD izle (2019) Komedi Filmleri, Yerli Filmler 
  Yerli Film
  "Hareket Sekiz Full izle" filminde Kazım, Reşat ve Bünyamin'in hikayesi anlatılır. Üç polis memuru aslında çok da yetenekli değildirler. Fakat ne hikmetse her seferinde şansları yaver gitmiş ve hep bir başarılı operasyona imza atmışlardır. Polislerin bu sefer ki görevi oldukça zorludur. Türkiye'de bor madenlerini ve özel silahları yurt dışına kaçırmak isteyen Rus mafyasının yakalamaları gerekmektedir. Bu operasyonun diğer görevleri kadar basit ve kolay olmadığını görecekler ama yine de teşkilatın yüzünü kara çıkarmamak için var güçleriyle mücadele edeceklerdir.
  • 2019
  • Turkey
  • 1080P
  • 2.079
  • 0
  Amacı Olmayan Grup Filmi izle Full (AOG 2020)
  Tüm Bilgiler
  Amacı Olmayan Grup Filmi izle Full (AOG 2020) Komedi Filmleri, Yerli Filmler 
  Yerli Film
  "Amacı Olmayan Grup Filmi izle" Onur hayattan hiçbir beklentisi olmadığı halde halinden gayet memnun bir adamdır. Hayatın ona getireceklerinden ümidi kesmiş olan Onur, kankası Sercan ile birlikte avara bir yaşam sürmektedirler. Onur ve Sercan farklı birer kişiliğe sahip olmakla birlikte çevresindeki insanlarla ve bazen aileleriyle bile sağlıklı bir iletişim kuramazlar. Bu durum gün geçtikçe kendilerinin de canını sıkmaya başlamış ve buna bir çare aramaya koyulmuşlardır. Yapacakları faaliyetin hayatlarına da bir yön vermesi gerekir. İki kafadar omuz omuza vererek işe koyulmaya başlarlar. Sosyal mecraların en samimi ortamını oluşturan Amacı Olmayan Grup (Aog), grubun kuruluş öyküsünü ve yaşananları bir film ile izleyicileriyle buluşturmaktadır. 
  • 2020
  • Türkiye
  • 1080P
  • 2.034
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.