Nilgün Kasapbaşoğlu

 1. Kafalar Karışık Full HD izle (2018)
  Tüm Bilgiler
  Kafalar Karışık Full HD izle (2018) 2018 Filmleri, Komedi Filmleri 
  Yerli Film
  "Kafalar Karışık Full HD izle" filminde Fatih, Bilal ve Atakan'ın aksiyon dolu yolculuğundan bahsedilir. Birlikte büyüyen ve hiç ayrılmayan üç arkadaş, oto yıkama işi yapmaktadır. Her biri farklı karakterlere ve yapılara sahiptir. İçlerinden bir tek kız arkadaşı olan kişi ise Atakan'dır. Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Buse ile artık ilişkinin adını koymak isterler. Fakat Buse'ye kariyerli bir talip daha çıkmıştır. Bunu duyan Atakan hemen ailesini de yanına alıp kız evine gider. Fakat Buse'nin varlıklı dedesi, kızı diğer oğlana vermek ister. Atakan'ın maddi durumu bu evliliğe engel olmuştur. Buna bir çözüm bulamayınca farklı bir yol düşünen Atakan'a Buse'nin annesi akıl verir. Yıllar önce esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuş olan Buse'nin babasını bulursa, kızı ondan isteyebileceğini söyler. Atakan yanına Fatih ve Bilal'i de alıp yola çıkar. Tüm istihbarat bilgisini ise bilişimci arkadaşından alır. Kızın babasını bulmak için gezmediği vilayet kalmayacaktır. Kafalar Karışık filminde ise asıl komik macera kızın babasını bulduktan sonra başlayacaktır.
  • 2018
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 4.8
  • 767
  • 0
  Müstakbel Damat Filmi Full izle (2020)
  Tüm Bilgiler
  Müstakbel Damat Filmi Full izle (2020) Komedi Filmleri, Yerli Filmler 
  Yerli Film
  "Müstakbel Damat Full izle" filminde sevdiği kızı istemek için Kıbrıs'a giden bir damat adayının hikayesini anlatmaktadır. Hasan, Sema ile uzun süreli ve düzenli bir ilişki içerisindedir. Artık yavaş yavaş yaşlarının da ilerlemesiyle birlikte evlilik çağlarının geldiğini fark ederler. Bunun akabinde Hasan, Sema'yı ailesinden istemek zorundadır. İstanbul'da yaşamını sürdüren Hasan, Sema'nın ailesiyle görüşmek için Kıbrıs'a gider. Gitmesine gider ama tüm adayı yerinden sallayacaktır. Müstakbel damat adayı olan Hasan, gayet sakin bir hayat süren Kıbrıs adasının ayarlarıyla oynamış, ve memleketi birbirine katmayı kısa sürede başarmıştır.  Bunun sebebi ise Hasan'ın heyecan veya telaş yapınca her tarafı birbirine katmasıdır. Daha önce hiç böyle durumlar yaşamayan kız tarafı, Hasan'ın yüzünden kendisini hiç düşünmek istemeyeceği durumların ortasında bulacaktır. Müstakbel Damat filmi 2020 yılında gösterime giren yerli yapım en iyi komedi filmleri arasında favori olarak göstermektedir. Ünlü sunucu ve tecrübeli oyuncu İlker Ayrık ve üstat Erdal Özyağcılar'ın baş rolde yer alması filme ayrı bir hava katmayı başarmıştır.
  • 2020
  • Türkiye
  • 1080P
  • 4.697
  • 1
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.