Rhys Darby

 1. Guns Akimbo Full HD izle (2020)
  Tüm Bilgiler
  Guns Akimbo Full HD izle (2020) 2020 Filmleri, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  "Guns Akimbo Full HD izle" filminde Miles sıradan ve aşık bir gençtir. Miles'in kız arkadaşı Nova ile ayrılmalarının ardından uzun zaman geçmiştir. Fakat Miles, eski sevgilisine karşı olan duygularını henüz bastıramamış ve onu hala sevmektedir. Sıradan bir genç olan Miles, günün birinde girmemesi gereken bir internet sitesine giriş yapacaktır. Bu internet sitesinde insanların birbiriyle dövüşmesini sağlar. Site; Skizm adlı bir çeteye aittir. Bu siteyi ziyaretinden sonra Miles'in hayatı eskisi gibi olmayacak, kendisini suç dünyasının içerisinde bulacaktır. Bir anda uyandığında ellerine bağlanmış olan tabancaları görür. Bu onun birisiyle savaşacağı anlamına gelmektedir. Hem de talihsizlik odur ki ilk rakibi Skizm çetesinin yıldızlarından birisi olan Nix'tir. Miles hayatta kalmaya çalışacak ve bu uğurda ölesiye dövüşmesi gerekecektir.
  • 2020
  • Germany,New Zealand,United Kingdom
  • 1080P
  • IMDb 6.4
  • 479
  • 0
  Jumanji 3 Yeni Seviye izle Full HD 2019
  Tüm Bilgiler
  Jumanji 3 Yeni Seviye izle Full HD 2019 Komedi Filmleri, Macera Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Jumanji 3 Yeni Seviye izle filmi serinin üçüncü bölümü niteliğini taşır. Geçtiğimiz bölümde vahşi ormandan kurtulmayı başaran ekip, geride kalan bir arkadaşlarını kurtarmak için tekrar Jumanji'ye dönmek zorundadır. Her birinin oyunun girişinde farklı karakterler seçme hakkı vardır. Bu karakterlerin özellikleri birbirinden farklıdır. Takım yeniden Jumanji'ye döndüğü zaman hayal kırıklığına uğrar. Hiç bir şey bıraktıkları gibi değildir. Oyun baştan aşağıya değişmiştir. The Next Level yani Yeni Seviye bölümüne geçiş yapmışlardır. Şimdi sıfırdan bölümü tekrar kavramaları, haritayı öğrenmeleri ve çıkabilecek tehlikelere karşı kendilerini hazırlamak zorundadırlar. Bu sefer gittikleri yer bir orman değil, çöl ve karlı dağlardan oluşan bir haritadır. Ekibin bu macerasına ortak olmak istiyorsanız Jumanji 3 The Next Level izle sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • 1.338
  • 1
  Jumanji Vahşi Orman izle Türkçe Dublaj 2017
  Tüm Bilgiler
  Jumanji Vahşi Orman izle Türkçe Dublaj 2017 Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Jumanji Vahşi Orman izle filmi dört arkadaşın meraklarından dolayı başına gelenleri anlatır. Birbiriyle çok samimi dört arkadaş devamlı olarak birlikte dolaşıp birlikte oynamaktadır. Günün birinde sahil gezintisi yaptıkları sırada kumsala saplanmış bir kutu bulurlar. Bunun atari tarzı bir şey olduğunu düşünen çocuklar eve gidip oynamak isterler. Oyunu başlattıklarında ise olanlar olur. Ekibin tüm üyeleri kendilerini Jumanji adlı oyunun içerisinde bulur. Her taraf orman ve vahşi yaratıklarla doludur. İlk başta kaçmaya çalışsalar bile hayatlarının sonuna kadar burada kalmak istemiyorlarsa bu oyunu bitirmeleri gerekmektedir.
  • 2017
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.7
  • 1.412
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.

hd film izle