Robert Pattinson

 1. Deniz Feneri – The Lighthouse Full HD izle (2019)
  Tüm Bilgiler
  Deniz Feneri – The Lighthouse Full HD izle (2019) 2019 Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  "Deniz Feneri - The Lighthouse Full HD izle" filmi 1900'lü yıllarda şehre uzak bir yerde deniz feneri bekçeliği yapan Thomas'ın başına gelenleri anlatır. Thomas uzun yıllardır aynı yerde tek başına çalışmaktadır. Yakın zaman önce kendisinin yükünü hafifletmek için bir çalışan daha gönderilir. Yeni eleman Ephraim, yaşı genç olsa da işi hemen kavramış ve hatta Thomas'ın koltuğunu sallandırmaya başlamıştır. İçeride üstü kapalı bir iktidar soğuk savaşı başlamıştır. Yılların verdiği tecrübeyle yeni elemana göre çok daha sorumluluk sahibi olan Thomas, kendisinin bu fenerdeki yerini ispatlamak için elinden geleni yapar. Asıl mesele tüm bunlardan sonra başlayacaktır. Thomas ve Ephraim küçük bir adanın, deniz fenerinin içinde mahsur kalacaktır. Bu durum yavaş yavaş ikilinin de akli dengesini bozmaya başlayacak ve her ikisinin de bu zamana kadar kaçtığı korkularıyla kendilerini yüzleştirecektir.
  • 2019
  • ABD,Canada
  • 1080P
  • IMDb 7.6
  • 652
  • 0
  The King izle Türkçe Dublaj Full HD 2019
  Tüm Bilgiler
  The King izle Türkçe Dublaj Full HD 2019 Biyografi Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  The King izle filminde sisteme sırtını dönmüş bir prensin hikayesi anlatılır. Prens Hal, çok asi bir yapıya sahiptir. Saray yaşantısına ve ailesinden oldukça uzak olan Hal, halkıyla birlikte köylerin içinde dolaşır. Babasının ölümünün ardından kral olarak tahta geçmek zorunda kalır. Her zaman kaçmaya çalıştığı saray hayatı bu sefer onu sağlam yakalamıştır. Tahtın başına geçen Hal, bütün saray düzenini değiştirecektir. Babasının zamanından kalma savaşları başarılı bir şekilde tamamlayarak halkın güvenliğini sağlamak zorundadır.
  • 2019
  • ABD,Avusturalya
  • 720P
  • IMDb 7.5
  • 1.005
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.