Ruhi Sarı

 1. Kafalar Karışık Full HD izle (2018)
  Tüm Bilgiler
  Kafalar Karışık Full HD izle (2018) 2018 Filmleri, Komedi Filmleri 
  Yerli Film
  "Kafalar Karışık Full HD izle" filminde Fatih, Bilal ve Atakan'ın aksiyon dolu yolculuğundan bahsedilir. Birlikte büyüyen ve hiç ayrılmayan üç arkadaş, oto yıkama işi yapmaktadır. Her biri farklı karakterlere ve yapılara sahiptir. İçlerinden bir tek kız arkadaşı olan kişi ise Atakan'dır. Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Buse ile artık ilişkinin adını koymak isterler. Fakat Buse'ye kariyerli bir talip daha çıkmıştır. Bunu duyan Atakan hemen ailesini de yanına alıp kız evine gider. Fakat Buse'nin varlıklı dedesi, kızı diğer oğlana vermek ister. Atakan'ın maddi durumu bu evliliğe engel olmuştur. Buna bir çözüm bulamayınca farklı bir yol düşünen Atakan'a Buse'nin annesi akıl verir. Yıllar önce esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuş olan Buse'nin babasını bulursa, kızı ondan isteyebileceğini söyler. Atakan yanına Fatih ve Bilal'i de alıp yola çıkar. Tüm istihbarat bilgisini ise bilişimci arkadaşından alır. Kızın babasını bulmak için gezmediği vilayet kalmayacaktır. Kafalar Karışık filminde ise asıl komik macera kızın babasını bulduktan sonra başlayacaktır.
  • 2018
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 4.8
  • 767
  • 0
  Canavar Gibi Türk İşi Frankeştayn Full HD izle (2018)
  Tüm Bilgiler
  Canavar Gibi Türk İşi Frankeştayn Full HD izle (2018) 2018 Filmleri, Komedi Filmleri 
  Yerli Film
  "Canavar Gibi Türk İşi Frankeştayn Full HD izle" filminde ölen bir adamın üzerinde yapılan deneylerle yeniden hayata dönmesi hedeflenmektedir. Gürbüz üç kağıtçı bir insandır ve etrafındaki herkesi dolandırır. Telefoncu dükkanında müşterileri, dışarıda çevresindekileri hep oyuna getirir. Günün birinde sert mafya babasına olan borcunu ödemediği için dükkanına yapılan baskında hayatını kaybeder. Bir üniversite profesörlük yapan Onur'un ise tek bir hayali vardır o da ölüleri yeniden hayata döndürmeyi başarmaktır. Bunun için defalarca uğraşmış olmasına rağmen yeniden son kez denemek ister ve taze ölü olan Gürbüz'ü mezardan çıkartır. Deneyleri başarı verecek ve Gürbüz hayata dönecektir. Fakat bu normal bir dönüş olmayacak. Üstün yetenekleri, farklı görünümü ile adete Türk işi bir canavar ortaya çıkmıştır. Yerli Frankeştayn Gürbüz bakalım nasıl bir hayat sürecek, kendisine gelen bu doğa üstü güçleri nasıl değerlendirecektir.
  • 2018
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 3.3
  • 919
  • 0
  İki Gözüm Ahmet Filmi Full izle (2020)
  Tüm Bilgiler
  İki Gözüm Ahmet Filmi Full izle (2020) Biyografi Filmleri, Dram Filmleri 
  Yerli Film
  "İki Gözüm Ahmet Filmi izle"  Ahmet Kaya'nın hayatını anlatan bir sinema filmidir. 1957 yılında Malatya'da dünyaya gelen Ahmet Kaya, genç yaşlarda sesini insanlara dinletmeyi başardı. Türkiye'de polemik yaratan bir çok olayın içerisinde bulunan Ahmet Kaya, bazı kitleler tarafından hedef gösterilip bazı kitleler tarafından ise oldukça benimsenmekteydi. İki Gözüm Ahmet filmi ise Ahmet Kaya'nın doğumundan Paris'e gidene kadar başından geçenleri ve hayatının dönüm noktalarını anlatmaktadır. Ne oldu da Ahmet Kaya birden ülkenin en sevilen müzisyeni iken birden bire terörist ilan edilerek yurt dışına kaçmak zorunda bırakıldı ? Kaya'nın hayatına dair merak edilen her şey İki Gözüm Ahmet filminde izleyicilere anlatılmaktadır.
  • 2019
  • Almanya
  • 720P
  • 4.930
  • 5
  Şuursuz Aşk Filmi Full izle (2019)
  Tüm Bilgiler
  Şuursuz Aşk Filmi Full izle (2019) Dram Filmleri, Romantik Filmler 
  Yerli Film
  "Şuursuz Aşk Filmi Full izle" filmi rehabilitasyon merkezinde tedavi gören iki gencin aşkından bahsedilmektedir. Yusuf, doğuştan engelli bir bireydir. Çok büyük emel ve hedefleri olmayan Yusuf, sadece kampüsün önünde simit satarak annesine bakmayı ister. 80 döneminde yapılan ihtilalin ardından Yusuf, ne olup bittiğini henüz anlamadan gözlerini akıl hastanesinde açar. Dışarıda annesinin tek başına olduğunun üzüntüsünü taşıyarak buraya alışmaya başlamıştır. Aynı hastanede uzun süredir tedavi gören Menekşe ile karşılaşır. Birlikte zaman geçirmeye başlayan ikili, daha önce hiç yaşamadıkları bir duyguyu yaşamaya başlar. Bilinçsiz, yani şuursuz aşk bu noktada başlayacaktır. Gördükleri tedaviden daha çok yaşadıkları bu aşk onları iyileştirmeye başlayacaktır.
  • 2019
  • Güney
  • 1080P
  • 7.196
  • 13
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.