Suzan Aksoy

 1. Şahane Hayaller Full HD izle Yerli Film (2020)
  Tüm Bilgiler
  Şahane Hayaller Full HD izle Yerli Film (2020) Komedi Filmleri, Yerli Filmler 
  Yerli Film
  "Şahane Hayaller Full HD izle" filmi çektiği videolarla ünlü olmuş Şahingiller'in beyaz perde çalışmasıdır. Ankara'ya özgü gece hayatı, kültür, aile hayatı gibi konuları ele alarak milyonlarca takipçiye ulaşmayı başaran Şahingiller, 2020 yılında bir çok ünlü isimle birlikte çektikleri Şahane Hayaller adlı film ile yine izleyicilerini kahkahaya boğmayı başardı. Filmde Ömer adında ki genç adam hayatını bir türlü düzene sokamaz. Ne sevdiği kız ne de iş hayatını istediği gibi yönlendiremez. Önceliğini para kazanmak olarak ayarlayan Ömer'in en büyük sorunu ise yanında ona destek olmaya çalışan arkadaşıdır. Yaptığı hiç bir iş başarıyla sonuçlanmamakta birlikte hem Ömer'i hem de kendisini rezil etmektedir. Pavyonda şarkı söylemekten, yetişkin filmlerinde oynamaya kadar onlarca iş deneyen Ömer'in yüzü bir türlü gülmez. Bir diğer iç acısı ise sevdiği Kübra'dır. Kübra'nın duygularından hiç bir zaman emin olamadığı için ona adım atmayı beceremeyen Ömer, başarısızlıklarından dolayı tamamen öz güvenini yitirip kalmıştır. Bir de herkese atar yapma gibi bir davranışı olan Ömer bir türlü kendine engel olmayı beceremez ve tüm bunların hepsi dayak yemekle sonuçlanır. Sizin anlayacağınız Şahane Hayaller sadece hayal olarak kalacak gibi. Bakalım hayalleri gerçekleştirebilmek için insan ne kadar ileri gidebilir her birlikte izleyip öğrenelim.
  • 2020
  • Türkiye
  • 1080P
  • 6.144
  • 0
  Geçmiş Olsun Filmi Full HD izle (2019)
  Tüm Bilgiler
  Geçmiş Olsun Filmi Full HD izle (2019) Komedi Filmleri, Yerli Filmler 
  Yerli Film
  "Geçmiş Olsun Full HD izle" filminde Saffet ve Tuğba'nın ölümsüz aşkından bahsedilmektedir. Saffet, Tuğba'yı o kadar çok sever ki onun için ölümü bile göze alabilir. Uzun yıllardır süren ilişkilerinin artık adını koymayı düşünen Saffet, evlilik planlarını yapmıştır bile. Fakat kayınçosu Tarık'ın yaptığı bir sakarlık sonucu Tarık ve Saffet komaya girmiştir. Tuğba'ya olan aşkı ise onu hayata bağlamıştır. Komadan çıkıp gözlerini açtığında ise tek isteği Tuğba'yı bulup onunla evlenmektir. Fakat komada kaldıkları 3 yıl boyunca dünya üzerinde dengeler değişmiştir. Ortaya çıkan bir virüsün ardından neredeyse tüm insanlık yok olmuştur. Tuğba'nın hayatta kalan sayılı insanlardan birisi olduğunu öğrenen Saffet, hayatının aşkını yeniden bulmak için onu aramaya başlar. Kayınçosu Tarık ise kendisine eşlik ederek türlü belaların içerisine girer. 2019 yılın yerli komedi filmleri arasında yer alan Geçmiş Olsun filmiyle sizleri baş başa bırakıyoruz.
  • 2018
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 2.8
  • 1.195
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.