Sylvester Stallone

 1. Creed 2: Efsane Yükseliyor Full HD izle (2019)
  Tüm Bilgiler
  Creed 2: Efsane Yükseliyor Full HD izle (2019) Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  "Creed 2: Efsane Yükseliyor Full HD izle"  filmi 2016 yapımı olan Creed Efsane Doğuyor filminin devam halkasıdır. Creed boks dalında gösterdiği yüksek performans ve kazandığı zorlu mücadelelerle ülkede ismini duyurmuştur. Bu durum onu kibirli bir insan yapmak yerine daha da çalışma hırsıyla dolu bir boksör haline getirmiştir. Önünde çok büyük bir maçı olan Creed bunun üzerine çok sert eğitimler alıp, sürekli olarak antrenmanlar yapmaya başlamıştır. Yaşının da büyümesiyle birlikte şahsi sorumlulukları da artmıştır. Boks ve özel hayatı arasında bir denge kurması gerekmektedir. Tüm her şeyi bir kenara bırakıp önündeki büyük maça hazırlanan Creed, rakibinin eski aile dostlarından birisi olduğunu öğrenince karmaşık duygulara kapılır. Rocky ve Adonis'e kalan ortak miras ikiliyi karşı karşıya getirecek fakat en önemli şeyin birlik ve aile olduğunu iki tarafa da gösterecektir.
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.8
  • 1.077
  • 0
  Creed: Efsanenin Doğuşu Türkçe Dublaj izle (2016)
  Tüm Bilgiler
  Creed: Efsanenin Doğuşu Türkçe Dublaj izle (2016) Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  "Creed: Efsanenin Doğuşu Türkçe Dublaj izle" filminde Adonis adında ki kavgacı bir çocuğun hikayesi anlatılmaktadır. Kendisini kimsesiz olarak bilen Creed yetimhanede büyümektedir. Her ne kadar iyi kalpli bir çocuk olsa da kavgacı bir kişiliğe sahip olması çevresinin ona olan bakış açısını değiştirmektedir. Günün birinde yetimhaneyi ziyaret eden bir kadın ona babasını tanıdığını söyleyince Creed'in tüm hayatı değişir. Gelen kadın babasının nikahlı eşi Mary Creed, babası ise ülkenin en ünlü boksörlerinden birisi olan Apollo Creed'tir. Annesinin yanında daha iyi şartlarda yaşamaya başlayan Creed, babasının arkasından yürümek ister. Bunun için ise babasının en büyük rakibi ve en eski dostu olan Rocky Balboa'nın yanına gider. Herkesin karşı çıkmasına rağmen kendisini ringlerde yeni bir hayatın içerisinde bulacaktır.
  • 2015
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.9
  • 877
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.