Toni Collette

 1. Altıncı His – The Sixth Sense Full HD izle (2000)
  Tüm Bilgiler
  Altıncı His – The Sixth Sense Full HD izle (2000) Dram Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  "Altıncı His - The Sixth Sense Full HD izle" filmi psikiyatrın danışmanlık yaptığı bir çocuk ile yaşadıklarını anlatmaktadır. Crowe eski bir psikolog doktorudur. Uzun zamandır kendi mesleğini yapmamaktadır. Bir süre sonra Cole adındaki çocuğa danışmanlık sağlayan ve psikolojik destek veren Crowe, geçmişinde öldüresiye dövülmüş ve bunu bu zamana kadar hala atlatamamıştır. Cole adındaki çocukla git gide yakınlaşan Crowe, Cole'dan hiç duymaması gereken bir sırrı duymuştur. Cole, Crowe'ye anlattığı bu sırdan daha önce ailesi dahil olmak üzere hiç kimseye anlatmamıştır. Crowe aldığı bu duyum sonrasında eski Crowe olamayacaktır.
  • 1999
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.6
  • 701
  • 0
  Ayin Full HD izle (2018)
  Tüm Bilgiler
  Ayin Full HD izle (2018) 2018 Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  "Ayin Full HD izle" filminde Ellen'in ölümüyle birlikte gün yüzüne çıkan sırlar anlatılmaktadır. Ülkenin köklü ailelerinden Graham ailesinin ileri gelenlerinden birisi olan Ellen hayatını kaybetmiştir. Yaşam standartları oldukça yüksek olan Grahman ailesi, Ellen'in ölümünden sonra kızı Annie başta olmak üzere büyük atalarından kalan aslında hiç öğrenmek istemeyecekleri sırları bulurlar. Tüm sırlar keşfedildikçe insanı daha da derine, başka bir sırrın içerisine götürmektedir. Tüm aile canla başla seferber olup içerisinde bulundukları bu durumdan kurtulmak zorundadır. Tüm bu yaşanan korkunç ve arkası kesilmez olaylar kendilerine bırakılan bir mirasın kırıntılarıdır. Ayin adlı korku filmi 7.3 puan almıştır.
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.5
  • 1.293
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.