Ufuk Özkan

 1. Geniş Aile Komşu Kızı Full HD izle (2019)
  Tüm Bilgiler
  Geniş Aile Komşu Kızı Full HD izle (2019) Korku Filmleri, Yerli Filmler 
  Yerli Film
  "Geniş Aile Komşu Kızı Full HD izle" filminde Cevahir ve Ulvi avara bir şekilde dolaşmaktadırlar. Bir baltaya sap olamadıklarını bu yüzden hayatlarının bir türlü yolunda gitmediği kanaatine ulaşan ikili artık düzenli bir iş yapmak ister. İki ortak oto yıkama dükkanı açarlar. Hayatları biraz olsun yoluna girmiş bu sayede mahallelinin de kendilerine olan bakış açısı düzelmeye başlamıştır. Artık eskisi gibi belalara bulaşmayan, kavgadan dövüşten sürekli kaçan Cevahir yıllar önce sevdiği kızı bir kez daha karşısında görmüştür. Zeynep'in bir sıkıntısı olduğu bellidir. Abisinin vasiyeti üzerine Nebil ile evlendirilmek üzere olan Zeynep çareyi Cevahir'e konuyu açmakta bulmuştur.Hemen toplanan ekip planlarını yapmıştır. Evlilikten Nebil'i vazgeçirebilmek için onu Zeynep'ten soğutacaklardır. Türlü türlü oyunların ardından amaçlarına ulaşmış fakat bu sefer de Nebil ekibin başına büyük dertler açmıştır.
  • 2019
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 5.0
  • 850
  • 0
  Geniş Aile 2: Her Türlü Full HD izle (2016)
  Tüm Bilgiler
  Geniş Aile 2: Her Türlü Full HD izle (2016) Komedi Filmleri, Yerli Filmler 
  Yerli Film
  "Geniş Aile 2: Her Türlü Full HD izle" filmi Yapıştır filminin devamı niteliğini taşır. Geçen filmde aceleciliği yüzünden onca kişinin hayatını tehlikeye sokan Cevahir, yine bu huyundan vazgeçmeyecektir. Rulet makinesini kontrol eden saatin yapımı bitmek üzeredir. Bu cihaz sayesinde kumarda hile yaparak oldukça fazla para kazanabileceklerdir. Fakat Cevahir'i bu düşünce bile cezbetmiştir. Saat tam çalışır hale gelmeden yine Cevahir'in eline düşer. Hemen ekibi toplayan Cevo, Paçacı'ya da kazanma garantisi vererek masaya oturtur. Cihazın çalışmaması üzerine sonuç yine aynı olacak, tüm ekip parayı kaybedecektir.Paçacı ettiği zarardan duyduğu öfke ile yine Pırıl'ı kaçırır. Zararın tümünün ödenmesini aksi taktirde kızı öldüreceğini belirtir. Cevahir, Koyu Bilal ve Zekai yeniden Kıbrıs'ın yolunu tutarlar. Saatin burada çalıştırıp Pırıl'ın hayatını kurtarmaya çalışacaklardır.
  • 2016
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 6.7
  • 733
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.