ABD
Nuh: Büyük Tufan Full HD izle (2014)
İncele
Nuh: Büyük Tufan Full HD izle (2014)
Türkçe Dublaj
"Nuh: Büyük Tufan Full HD izle" filminde Nuh Peygamber, rüyasında gördüğü ve kendisine bildirilen büyük tufan için hazırlaması emredilen gemiyi inşa eder. O dönemde insanlar Allah'ın emrettiklerinden çıkmış, Allah neye yanlış dediyse ona yönelmeye başlamışlardır. Kavim artık bir parça et için bile birbirlerini öldürür, hırsızlık yapar hale gelmiştir. Nuh Peygambere olacaklar rüyasında gösterilmiştir. İlk kıyamet olarak adlandırılan Nuh tufanı yakında başlayacak, yer yüzündeki her yer sular altında kalacaktır. Nuh peygambere bir gemi inşa ederek Allah'a inanan tüm canlılarla birlikte o gemiye binmesi işaret edilmiştir. Ama kendi oğlu dahil olmak üzere binlerce kişi ona inanmamış, alay etmiş hatta bu gemiyi yapmasına engel olmaya çalışmıştır. Gemiye ilk binenler ise hayvanlar olmuştur. Dünyanın dört bir yanından gelen yüzlerce çeşit hayvan bu gemiye binerek felaketten kurtulur.
 • 130dk
 • IMDb 6.9
 • 371
 • 0
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Full HD izle (2020)
İncele
Bad Boys: Her Zaman Çılgın Full HD izle (2020)
Türkçe Dublaj
"Bad Boys: Her Zaman Çılgın Full izle" filminde hayatları hep omuz omuza mücadele ederken geçmiş iki polisin yeni görevlerini anlatmaktadır. Mike, artık yaşlandığını hissetmeye başlamıştır. Bunun kendisine verdiği hissiyatla geçinmeye çalışır. Marcus ise terfi alıp polis müfettişi olmuştur. Ama hiç bir şey ikiliyi birbirinden ayıramamıştır. Sıradaki görevleri ise ülkenin sağlığını tehlikeye atan bir uyuşturucu çetesini çökertmektir. Çetenin lideri olan Armando aynı zamanda kimsenin bulaşmak istemeyeceği bir seri katildir. Her iki durumda bizim polisler için bir anlam ifade etmemektedir. Çünkü onlar hayatlarını bu işlere adamış, cesur polislerdir. Yine de bu durum onlar için kolay olmayacak, çıkılması zor bir aksiyonun içerisine sürükleyecektir. Bad Boys serisinin filmlerinden olan Bad Boys Her Zaman Çılgın filmiyle sizleri baş başa bırakalım.
 • 123dk
 • IMDb 7.9
 • 1.324
 • 0
Eroin Avı – Shooting Heroin Full HD izle (2020)
İncele
Eroin Avı – Shooting Heroin Full HD izle (2020)
Türkçe Altyazı
"Eroin Avı - Shooting Heroin Full HD izle" filmi Pennsylvania'da küçük bir kasabanın içerisinde yaşayan halk ile uyuşturucu satıcılarının arasında geçmektedir. Kasaba adeta uyuşturucu satıcıları tarafından işgal edilmiştir. İnsanların sürekli ya kendileri yada sevdikleri bir yakını bu bataklığa düşmektedir. Kanunlar ve emniyet güçleri bu kartellere karşı önlem almakta yetersiz kalmış, halkı adeta uyuşturucu satıcılarıyla baş başa bırakmıştır. Adam adındaki şahıs Amerika'da eski bir askerdir. Kız kardeşi ise eski bir bağımlıdır. Ancak tedavi görüp bu uyuşturucu bataklığından kurtulmayı başarmıştır. Günün birinde kafasında oluşan yaradan dolayı hastanede tedavi altına alınınca yediği morfinler ise onu bu bataklığa geri sürükleyecektir. Sadece bu kadın değil, daha nice insanlar bu bataklıktan bir türlü çıkamamakta, yakınları ise satıcılara git gide bilenmektedir. Kasaba halkı kendi işini kendisi görecek, uyuşturucu satıcılarına karşı büyük bir savaş başlatacaklardır.
 • 90
 • 534
 • 0
Deniz Feneri – The Lighthouse Full HD izle (2019)
İncele
Deniz Feneri – The Lighthouse Full HD izle (2019)
Türkçe Dublaj
"Deniz Feneri - The Lighthouse Full HD izle" filmi 1900'lü yıllarda şehre uzak bir yerde deniz feneri bekçeliği yapan Thomas'ın başına gelenleri anlatır. Thomas uzun yıllardır aynı yerde tek başına çalışmaktadır. Yakın zaman önce kendisinin yükünü hafifletmek için bir çalışan daha gönderilir. Yeni eleman Ephraim, yaşı genç olsa da işi hemen kavramış ve hatta Thomas'ın koltuğunu sallandırmaya başlamıştır. İçeride üstü kapalı bir iktidar soğuk savaşı başlamıştır. Yılların verdiği tecrübeyle yeni elemana göre çok daha sorumluluk sahibi olan Thomas, kendisinin bu fenerdeki yerini ispatlamak için elinden geleni yapar. Asıl mesele tüm bunlardan sonra başlayacaktır. Thomas ve Ephraim küçük bir adanın, deniz fenerinin içinde mahsur kalacaktır. Bu durum yavaş yavaş ikilinin de akli dengesini bozmaya başlayacak ve her ikisinin de bu zamana kadar kaçtığı korkularıyla kendilerini yüzleştirecektir.
 • 109
 • IMDb 7.6
 • 662
 • 0
Gökdelen – Skyscraper Full HD izle (2018)
İncele
Gökdelen – Skyscraper Full HD izle (2018)
Türkçe Dublaj
"Gökdelen - Skyscraper Full HD izle" filminde Will Sayver isimli gökdelen güvenlik uzmanının başına gelen olaylar anlatılmaktadır. Saywer eskiden FBI'da uzun yıllar görev yapmış olan bir rehine kurtarma uzmanlığı görevi yapmıştır. Eski işinden ayrılarak gökdelen güvenlik uzmanlığına başlamıştır. Görevi, gökdelenlerin dayanklılığını, saldırıya veya doğal afetlere karşı elverişli oluşu gibi durumları değerlendirerek güvenliği en üst düzeye çıkarmaktır. Günün birinde Gökdelende çıkan yangın, Saywer'ın başına kalacak ve bugüne kadar kazanmış olduğu tüm itibar yok olacaktır. Kendisini aklamak isteyen Sawyer, bu yangından sorumlu kişileri bulmak ve kendi adını temizlemek için mücadele eder. Gittikçe büyüyen alevler tüm gökdeleni etkisi altına almış ve içeride ailesi de mahsur kalmıştır. Hem sorumluları yakalayıp adını temize çıkarmak hemde ailesini ve binada kalanları dışarı çıkartıp onları kurtarmak için Gökdelen - Skyscraper filminde Saywer rolünü canlandıran isimde Dwayne Johnson yer almaktadır.
 • 102
 • IMDb 6.2
 • 639
 • 0
Wendy Full HD izle (2020)
İncele
Wendy Full HD izle (2020)
Türkçe Dublaj
"Wendy Full HD izle" filmi herkesin çocukluk yaşlarından en az bir kere okuduğu veya hikayesini dinlediği Peter Pan efsanesinin beyaz perdeye uyarlanmış halidir. Wendy, birden bire kendisini, neresi olduğu hakkında hiç bir fikri olmayan adanın içerisinde bulur. Bu adanın en büyük özelliği ise zamanı durdurup yaşlanmaya önlemesidir. Tabi bu durum ilk etapta kulağa hoş geliyor. Fakat maalesef bu kadarı Wendy için yeterli olmayacaktır. Wendy çok sevdiği ailesini, kendi ruhunu ve neşesini büyümek aldı öldürücü kavramdan kurtarmak için savaş vermeye başlayacaktır. Genellikle çocuk oyunculardan oluşan ve 1 saat 52 dakika süren Wendy filmiyle sizleri baş başa bırakıyoruz.
 • 112
 • IMDb 6.7
 • 697
 • 0
Mogli Orman Çocuğu Full HD izle (2018)
İncele
Mogli Orman Çocuğu Full HD izle (2018)
Türkçe Dublaj
Mogli Orman Çocuğu Full HD izle filminde ormandaki yırtıcı hayvanlar tarafından yetiştirilen Mogli'nin hikayesini anlatılır. Anne ve babasının kim olduğu bilinmeyen Mogli, Hindistan'ın yabani ormanlarında tek başına kalmıştır. Henüz yaşı daha küçükken Mogli'yi sahiplenen kurtlar onu kendilerini gibi yetiştirirler. Yetişme sürecinde etrafında bir insan görmediği için doğal olarak hareket ve hisleri de aynı kurtlara benzer. Kurtların yanı sıra ayı ve panterde Mogli'yi benimsemiş ve kendi kanatları altına almıştır. Çünkü ormanın içinde Mogli'yi sevmeyen güçlü birisi vardır. Ormanda yaşayan ve diğer hayvanların oldukça ürktüğü Shere Khan adında bir kaplan, çocuğu ormanda istememektedir. Ona karşı savunmaya geçen çocuğun artık korkması gereken başka bir durum daha vardır. Yüzleşmek zorunda kaldığı insan kökeni onu çok daha farklı tehlikelerin içerisine sürükleyecektir.
 • 104dk
 • IMDb 6.6
 • 663
 • 0
Salgın – Contagion Full HD izle (2011)
İncele
Salgın – Contagion Full HD izle (2011)
Türkçe Dublaj
"Salgın - Contagion Full HD izle" filminde dünya çapında hızla yayılan önüne bir türlü geçilemeyen ölümcül virüsten bahsedilmektedir. Dünyada her şey sıradan bir şekilde ilerlemekteydi. Herkes monoton yaşamına devam ediyor, işi olan işe okulu olan okula gidiyordu. Fakat dünyada yeni bir hastalık baş göstermeye başlayacaktır. Hava ve nefes yollarıyla insandan insana rahatlıkla bulaşabilen bu virüs, oldukça hızlı bir şekilde yayılmaya başlar. Çok kısa süre içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan virüse karşı yetkililer bir komisyon kurar. Bu komisyon hem virüse çare bulacak, hem de insanların panik yapmamasını sağlayarak onları önlemler almaya teşvik edecekti. Dünyada adeta yaşam durmuş, insanlar sokağa çıkmaya korkar olmuştu. Çünkü virüsün hiç şakasının olmadığı bariz belliydi. 2011 yılında çekilen Salgın filmi şuanda IMDb'nin en çok izlenen filmleri arasında yer almaktadır. Bunun sebebi ise günümüzde de tıpkı buna benzer bir virüs (Covid-19) salgınının yaşanmasıdır. Salgın hastalıklarında alınacak öncelikli önlem hijyen, dışarı çıkmamak ve kimseyle temas kurmamaktır. Bu önlemler alındığı taktirde salgının hızla yayılması gittikçe yavaşlayacaktır.
 • 106dk
 • IMDb 7.2
 • 900
 • 0
The Banker Full HD izle (2020)
İncele
The Banker Full HD izle (2020)
Türkçe Altyazı
"The Banker Full HD izle" filminde iki siyahi adamın ticaretlerinde en büyük sorun olan ırksal yadırgamalardan bahsedilmektedir. Afro-Amerikalı iş adamları Garrett ve Morris arsa,daire gibi taşınmaz mülklerin satışlarını yapmaktadırlar. İşleri her ne kadar iyi gitse bile ikisi de farkındadır ki satışlarının önünde gizli bir engel vardır. Siyahi olan iş adamları satışları yaparken ırksal sorunlardan dolayı önlerine hep engel çıkar. Beyaz insanlar kendilerinden hiçbir şey satın almaz. Buna çözüm bulmanın yollarını arayan ikili işe beyaz bir adamı almakta çareyi bulurlar. Beyaz adamı müşterilere patron kendilerini de şoför ve temizlikçi olarak tanıtırlar. Bu sayede ırk sorununu ortadan kaldıran ikili kısa sürede ülkenin en iyi emlakçıları arasında yer alır. Fakat bu başarı ve yalan, beraberinde farklı tehlikeleri de ikilinin başına musallat edecektir. The Banker adlı filmi altyazılı olarak sitemizden izleyebilirsiniz.
 • IMDb 8.5
 • 838
 • 0
Vahşetin Çağrısı – The Call of the Wild Full HD izle (2020)
İncele
Vahşetin Çağrısı – The Call of the Wild Full HD izle (2020)
Türkçe Altyazı
"Vahşetin Çağrısı - The Call of the Wild Full HD izle" filminde zorlu şartlar altında yaşam savaşı vermek zorunda kalan bir kızak köpeğini anlatmaktadır. Buck adlı köpek Kaliforniya'daki sıcak yuvasından alınarak buz gibi Alaska'ya kızak çekmesi için götürülmüştür. Daha önce bu kadar zorlu hava ve yaşam şartlarıyla karşılaşmayan Buck, zorla içerisine sürüklendiği bu yaşama alışmaya çalışmaktadır. İlk başlarında her ne kadar her şeyden korksa da günler geçtikçe vahşi hayata daha da adapte olmaya başlar. Özellikle ilk zamanlar yaşadıklarına güçlükle göğüs germeyi başaran Buck, zamanla kendisini ve gücünü keşfedecek, Alaska'ya meydan okuyabilecek hale gelecektir. 2020 yılının macera filmleri arasında yer alan Vahşetin Çağrısı filmini en yüksek kalitede sitemizden izleyebilirsiniz.
 • IMDb 8.6
 • 888
 • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.