Almanya
İki Gözüm Ahmet Filmi Full izle (2020)
İncele
İki Gözüm Ahmet Filmi Full izle (2020)
Yerli Film
"İki Gözüm Ahmet Filmi izle"  Ahmet Kaya'nın hayatını anlatan bir sinema filmidir. 1957 yılında Malatya'da dünyaya gelen Ahmet Kaya, genç yaşlarda sesini insanlara dinletmeyi başardı. Türkiye'de polemik yaratan bir çok olayın içerisinde bulunan Ahmet Kaya, bazı kitleler tarafından hedef gösterilip bazı kitleler tarafından ise oldukça benimsenmekteydi. İki Gözüm Ahmet filmi ise Ahmet Kaya'nın doğumundan Paris'e gidene kadar başından geçenleri ve hayatının dönüm noktalarını anlatmaktadır. Ne oldu da Ahmet Kaya birden ülkenin en sevilen müzisyeni iken birden bire terörist ilan edilerek yurt dışına kaçmak zorunda bırakıldı ? Kaya'nın hayatına dair merak edilen her şey İki Gözüm Ahmet filminde izleyicilere anlatılmaktadır.
  • 4.917
  • 5
Sibel Filmi izle Full HD 2018
İncele
Sibel Filmi izle Full HD 2018
Türkçe Dublaj
Sibel izle filmi 25 yaşındaki dilsiz bir genç kızın hikayesini anlatmaktadır. Sibel, Karadeniz'in şehre uzak köylerinden birisinde babası ve kardeşiyle birlikte yaşamaktadır. Dilsiz olan Sibel köylüler tarafından hep dışlanmıştır. Bu durum ilk başlarda kendisine çok zor gelse de zamanla buna alışmıştır. Köylüler Sibel'in köye uğursuzluk getirdiği için onunla konuşmaz ve arkadaşlık kurmazlar. Sibel ise eski bir gelenek olan ıslık çalma yöntemiyle etrafındakilerle anlaşmaya çalışmaktadır. Yalnız başına hiç dostu olmadan yaşamaya çalışan Sibel, bir gün ormanda bir yabancı ile karşılaşır. Bu yabancı Sibel'in hayatının tepeden tırnağa değiştirecektir.
  • 95
  • IMDb 6.9
  • 713
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.