Avusturalya
The King izle Türkçe Dublaj Full HD 2019
İncele
The King izle Türkçe Dublaj Full HD 2019
Türkçe Dublaj
The King izle filminde sisteme sırtını dönmüş bir prensin hikayesi anlatılır. Prens Hal, çok asi bir yapıya sahiptir. Saray yaşantısına ve ailesinden oldukça uzak olan Hal, halkıyla birlikte köylerin içinde dolaşır. Babasının ölümünün ardından kral olarak tahta geçmek zorunda kalır. Her zaman kaçmaya çalıştığı saray hayatı bu sefer onu sağlam yakalamıştır. Tahtın başına geçen Hal, bütün saray düzenini değiştirecektir. Babasının zamanından kalma savaşları başarılı bir şekilde tamamlayarak halkın güvenliğini sağlamak zorundadır.
  • 140
  • IMDb 7.5
  • 1.015
  • 0
Upgrade izle Türkçe Dublaj 2018
İncele
Upgrade izle Türkçe Dublaj 2018
Multi Dil
Upgrade izle filminde Trace'nin başına gelen acı durumlar anlatılır. Trace ve karısı kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırıya uğramıştır. Karısı olay yerinde hayatını kaybetmiş, Trace ise belden aşağısını kullanamamak kaydıyla felç olmuştur. Birden büyük bir çöküşe giren Trace depresyonu atlamamış ve evden çıkmaz hale gelmiştir. Bir gün kapısını çalan genç mucit onun hayatını değiştirip kendisine umut ışığı olacaktır. Kendi geliştirdiği bir cihazı beynine yerleştirerek, bedenin bütün hareket yetisini cihaz üzerine bırakır. Tek amacı karısını öldürenlerden intikam almak isteyen Trace, STEM adlı bu cihazın yardımıyla hasımlarından intikam almak için yola koyulur.
  • 100
  • IMDb 7.3
  • 993
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.