Canada
Deniz Feneri – The Lighthouse Full HD izle (2019)
İncele
Deniz Feneri – The Lighthouse Full HD izle (2019)
Türkçe Dublaj
"Deniz Feneri - The Lighthouse Full HD izle" filmi 1900'lü yıllarda şehre uzak bir yerde deniz feneri bekçeliği yapan Thomas'ın başına gelenleri anlatır. Thomas uzun yıllardır aynı yerde tek başına çalışmaktadır. Yakın zaman önce kendisinin yükünü hafifletmek için bir çalışan daha gönderilir. Yeni eleman Ephraim, yaşı genç olsa da işi hemen kavramış ve hatta Thomas'ın koltuğunu sallandırmaya başlamıştır. İçeride üstü kapalı bir iktidar soğuk savaşı başlamıştır. Yılların verdiği tecrübeyle yeni elemana göre çok daha sorumluluk sahibi olan Thomas, kendisinin bu fenerdeki yerini ispatlamak için elinden geleni yapar. Asıl mesele tüm bunlardan sonra başlayacaktır. Thomas ve Ephraim küçük bir adanın, deniz fenerinin içinde mahsur kalacaktır. Bu durum yavaş yavaş ikilinin de akli dengesini bozmaya başlayacak ve her ikisinin de bu zamana kadar kaçtığı korkularıyla kendilerini yüzleştirecektir.
 • 109
 • IMDb 7.6
 • 648
 • 0
Overlord Operasyonu Türkçe Dublaj izle (2018)
İncele
Overlord Operasyonu Türkçe Dublaj izle (2018)
Türkçe Dublaj
"Overlord Operasyonu Türkçe Dublaj izle" filminde 2.Dünya savaşından gerilim dolu anlar anlatılmaktadır. Kızışmış olan savaşın bağrına uçakla giden Amerika'nın paraşütçü askerleri, istedikleri gibi iniş yapamazlar. Daha inmeden bile onlarca askerini kaybeden grup sadece bir kaç kişi kalır. Nazi ordusunun işgali altında olan bir köye giriş yaparlar. Giriş kısmı kolay fakat çıkış kısmı oldukça zordur. İçeride mahsur kalan Amerikan askerleri, sızdıkları bir askeri üs içerisinde, Nazilerin aslında çok farklı olayların peşinde olduklarını, eğer amaçlarına ulaşırlarsa tüm dünyayı yok edebileceklerini görürler. Overlord Operasyonu filminde az adamla bu projeyi durdurabilmek neredeyse imkansızdır.
 • 110
 • IMDb 6.6
 • 588
 • 0
Kirpi Sonic Full izle Türkçe Dublaj (2020)
İncele
Kirpi Sonic Full izle Türkçe Dublaj (2020)
Türkçe Dublaj
"Kirpi Sonic Full izle Türkçe Dublaj" filminde Sonic kötü adamların elinde olan yüzükleri almak için maceraya atılır. Tüm dünyanın yakından tanıdığı bir çok olayın altına imzasını atmış olan Sonic, devlet tarafından ülkenin her yerinde aranmaktadır. Kendisi bir yandan memurlardan kaçarken bir yandan da bir doktorun peşine düşer. Doktorun elinde olan yüzükler yanlış emeller için kullanılabilir ve bunun için ne yapıp edip o yüzüklerin doktordan alınması gerekmektedir. Ülkenin tüm polisleri senin peşindeyken bunu yapmak biraz zor olacaktır. Şerif Tom ise devlet ile farklı görüşler beslemektedir. En az Kirpi Sonic kadar kendisi de tehlikenin farkındadır. Sonic'in peşine takılan memurları atlatarak bu yüzükleri almak için Sonic'e yardım edecek olan Şerif Tom işlerin içerisine girdiğin de bu planı gerçekleştirmenin pek de kolay olmadığını görecektir. 7'den 70'e tüm dünyanın beğenerek seyrettiği Kirpi Sonic, 2020 yılında yapımı tamamlanan filmiyle Türkçe Dublaj ses seçeneği ile birlikte filmyuvam.com adresinde sizlerle!
 • 99
 • IMDb 6.8
 • 2.537
 • 1
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.