Turkey
Yarına Tek Bilet Full izle (2020)
İncele
Yarına Tek Bilet Full izle (2020)
Yerli Film
Yarına Tek Bilet izle filminde şehirler arasında seyahat eden, karakterleri birbirinden bağımsız iki yabancının başından geçenler anlatılır. Filmde yer alan ve birbirlerini tanımayan erkek ile kadın Ankara'dan yola çıkarak İzmir'e doğru seyahat etmeye başlarla. Bu ikilinin yolu bir şekilde kesişecek ve pek tatlı olmasa da bir başlangıç yaşanacaktır. İlk tanışma küçük atışmalarla ve tartışmalarla başlar. Çünkü ikisininde karakteri çok farklıdır ve birbirlerine uyum sağlamamaktadır. Bu tatlı atışmaların sonrasında ilerleyen muhabbet, ikisi arasında bir elektrik oluşturacak ve farklı bir bağ kurmaya başlayacaktır. İkisinde tek ortak özelliği hayata yeni ve temiz bir sayfayla başlamak isterler. Birbirlerine vakit ayırmaya başladıkça bu zamana kadar kaçmaya çalıştıkları kendi gerçeklikleriyle yüzleşmek mecburiyetinde kalırlar. Yarına tek bilet izle filminde Çukur dizisiyle tüm Türkiye tarafından benimsenmeye başlayan Dilan Çiçek Deniz ve yakışıklı oyuncu Metin Akgüder yer almaktadır.
 • 90
 • 556
 • 0
Annem Yerli Filmi izle (2019)
İncele
Annem Yerli Filmi izle (2019)
Yerli Film
"Annem Full izle" yerli filminde bir anne ve kızının arasında geçenler anlatılır. Nazlı köye annesiyle birlikte yaşayan genç bir kızdır. Annesinden pek hoşlanmaz hatta çoğu zaman ondan utanarak uzaklaşmaya çalışır. Tek hayali bir üniversite kazanarak köyden ayrılıp şehre taşınmaktır. Nazlı'nın annesi ise tam tersi kızını kendisinden daha çok düşkündür. Kelimenin tam anlamıyla fedakar bir anne modeli olan kadın tüm zorlukları kolay, imkansızlıkları mümkün kılmak için çabalar. Üstelik tüm bu çabalar yalnızca kızı Nazlı güzel bir hayat sürsün diyedir. Üniversiteyi kazanınca köyden ve annesinden güle oynayan ayrılan Nazlı, şehrin ve insanların hayallerindeki gibi olmadığını, annesine ve köyüne haksızlık ettiğini düşünecek ve tekrar köye dönüş yapacaktır.
 • 104
 • IMDb 6.7
 • 1.347
 • 2
Siccin 2 Full HD izle (2015)
İncele
Siccin 2 Full HD izle (2015)
Yerli Film
"Siccin 2 Full HD izle" Hicran ile Adnan'ın gayet mutlu olan yaşantısının bir kaza sonucu nasıl değiştiğini anlatmaktadır. Mutlu bir evlilik süren çift, 2 yaşında ki oğullarını üzerine dolap devrilmesi sonucu kaybetmiştir. Adnan bu durumdan Hicran'ı sorumlu tutmuş ve ona el gibi davranmaya başlar. Hicran bir yandan vicdan azabı çekerken bir yandan da garip olaylarla karşı karşıya kalmıştır. Gerek evde gerek çocuğunun mezarında esrarengiz olaylar yaşanması sonucu çiftin hayatı cehenneme dönmüştür. Tüm bu olaylardan nasıl kurtulacağını bilmeyen Hicran bir hocaya görünür ve kendisine 41 dikiş adı verilen büyünün yapıldığını öğrenir. Şimdi tüm çaba Hicran'ı bu büyüden kurtarmaktır.
 • 128
 • IMDb 5.4
 • 786
 • 0
Siccin 1 Full HD izle (2014)
İncele
Siccin 1 Full HD izle (2014)
Yerli Film
"Siccin 1 Full HD izle" filminde Öznur'un başından geçen olaylar anlatılmaktadır. Öznur, teyzesinin oğlu olan Kudret'e çocukluğundan beri aşıktır. Tek hayali Kudret ile evlenmek olan Öznur, herkesin bu aşka karşı çıkmasına rağmen kimseyi dinlemeyecek ve başını türlü belaların içine sokacaktır.
 • 86
 • IMDb 6
 • 1.397
 • 0
Hareket Sekiz Full HD izle (2019)
İncele
Hareket Sekiz Full HD izle (2019)
Yerli Film
"Hareket Sekiz Full izle" filminde Kazım, Reşat ve Bünyamin'in hikayesi anlatılır. Üç polis memuru aslında çok da yetenekli değildirler. Fakat ne hikmetse her seferinde şansları yaver gitmiş ve hep bir başarılı operasyona imza atmışlardır. Polislerin bu sefer ki görevi oldukça zorludur. Türkiye'de bor madenlerini ve özel silahları yurt dışına kaçırmak isteyen Rus mafyasının yakalamaları gerekmektedir. Bu operasyonun diğer görevleri kadar basit ve kolay olmadığını görecekler ama yine de teşkilatın yüzünü kara çıkarmamak için var güçleriyle mücadele edeceklerdir.
 • 110
 • 1.897
 • 0
Müslüm Filmi Full HD izle (2018)
İncele
Müslüm Filmi Full HD izle (2018)
Yerli Film
"Müslüm Full izle" Türkiye tarihine adını altın harflerle yazdıran Müslüm Gürses'in hayat hikayesini anlatmaktadır. Daha çok küçük yaştayken hayatın sillesini yiyen Müslüm, çok fazla zaman geçmeden ailesini kaybetmenin acısıyla yüzleşecektir. Ayakkabı tamircisiyken tek hayali türkücü olmak olan Müslüm, babasının yaptığı her şeye rağmen yine de hayallerinin peşinden koşacaktır. Yaptığı şarkılarla insanların acısını tarif eden Müslüm'ün acısı git gide hafifleyecek, hayatının aşkı Nur ile de bu yolda tanışacaktır.
 • 136
 • IMDb 7.3
 • 707
 • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.