Leigh Whannell

 1. The Invisible Man – Görünmez Adam izle (2020)
  Tüm Bilgiler
  The Invisible Man – Görünmez Adam izle (2020) Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  "The Invisible Man - Görünmez Adam izle" filminde Cecilia Kass adında orta yaşlı evli bir kadının başından geçenleri anlatmaktadır. Cecilia her ne kadar severek evlense de aradan zaman geçtikten sonra pişmanlık yaşamaya başlamıştır. Çünkü zamanında çok sevdiği kocası tarafından hem fiziksel hem de manevi şiddet görmektedir. Artık buna dayanamayan Cecilia evi terk etmek ister. Bir gece yarısı yakaladığı bir boşlukta evden ve kocasından kaçmayı başarır. Eski kocasının kendisini rahat bırakmayacağından, bulup zarar vereceğinden korkan Cecilia, kız kardeşinin yanına saklanır. Aldığı bir haberle hem üzülmüş hem de içi rahatlamıştır. Eski kocası intihar ederek hayatına son vermiştir. Henüz karmaşık duygular içerisinde olan kadın bir şok edici haber daha alır. Kocası kendisine hatırı sayılır bir servet bırakmıştır. Bu ölüm ve miras, intiharın bir kompleden ibaret olduğu düşüncelerini kadının kafasına yerleştirir. 2020 yılında gerilim kategorisine sağlam bir giriş yapan The Invisible Man - Görünmez Adam filmiyle sizleri baş başa bırakıyoruz.
  • 2020
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 8.0
  • 967
  • 0
  Upgrade izle Türkçe Dublaj 2018
  Tüm Bilgiler
  Upgrade izle Türkçe Dublaj 2018 Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Multi Dil
  Upgrade izle filminde Trace'nin başına gelen acı durumlar anlatılır. Trace ve karısı kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırıya uğramıştır. Karısı olay yerinde hayatını kaybetmiş, Trace ise belden aşağısını kullanamamak kaydıyla felç olmuştur. Birden büyük bir çöküşe giren Trace depresyonu atlamamış ve evden çıkmaz hale gelmiştir. Bir gün kapısını çalan genç mucit onun hayatını değiştirip kendisine umut ışığı olacaktır. Kendi geliştirdiği bir cihazı beynine yerleştirerek, bedenin bütün hareket yetisini cihaz üzerine bırakır. Tek amacı karısını öldürenlerden intikam almak isteyen Trace, STEM adlı bu cihazın yardımıyla hasımlarından intikam almak için yola koyulur.
  • 2018
  • Avusturalya
  • 720P
  • IMDb 7.3
  • 1.082
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.