Mahsun Kırmızıgül

 1. Mucize 2 Aşk izle Full HD 2019
  Tüm Bilgiler
  Mucize 2 Aşk izle Full HD 2019 Dram Filmleri, Yerli Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Mucize 2 Aşk izle filmi yokluk içinde eğitim öğretim hayatını sürdürmeyen çalışan çocukları ve bir kara sevda hikayesini konu almaktadır. İlk filmi 2015 yılında vizyona giren Mucize filminin çok izlenmesinin ardından 2.filmde Mahsun Kırmızıgül tarafından çekilmiştir. Doğu'daki yaşamın acı gerçeklerini trajikomik bir şekilde beyaz perdeye yansıtan filmin reyting rekorları kırması bekleniyor.
  • 2019
  • Türkiye
  • 720P
  • 5.275
  • 58
  Mucize izle Yerli Film 2015
  Tüm Bilgiler
  Mucize izle Yerli Film 2015 Dram Filmleri, Yerli Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Mucize izle Yerli filmi 2015 yılında Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmenliği ile vizyona girmiştir. 1960'lı yılların ortasında Türkiye darbeden yeni çıkmış, ekonomik krizler içerisindeydi. Bu durum şehirlerden daha çok köyde yaşayan halkı daha da derinden etkilemişti. Darbe sonrası sürgün yiyen Talat öğretmen, işte bu yoksul köylerden birine geldi. Köy halkının nasıl bir yoksulluk ve garibanlık içerisinde olduğunu gördü. Fakat onu en derinden etkileyen şey ise öğrencilerin okumak için verdiği mücadele oldu.
  • 2015
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 6.9
  • 2.114
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.