Onur Bilgetay

 1. Aykut Enişte Full HD izle (2019)
  Tüm Bilgiler
  Aykut Enişte Full HD izle (2019) Aile Filmleri, Komedi Filmleri 
  Yerli Film
  "Aykut Enişte Full HD izle" filminde evlenmek üzere olan Aykut'un trajikomik hikayesi anlatılmaktadır. Aykut, kendi halinde telefonculuk yapan temiz bir adamdır. Ailesini yıllar önce kaybetmiştir. Hayatı boyunca tek bir kızı seven Aykut, düğün arifesindedir. Tam da düğün bu kadar yaklaşmışken dükkana giren hırsız, mallarla birlikte düğün için ayrılan parayı da çalmıştır. Düğüne çok az bir süre kala yaşanan bu durum Aykut'u çok derinden sarsar. Fakat bir çözüm yolu vardır. Dükkan daha önceden sigortalamıştır. Tüm umutları yeniden yeşeren Aykut, paralar çalındığı zaman kapının kilitli olmamasından dolayı parayı alamayacaktır. Sigortacı Gülşah hanım ise babasına bir oyun oynamak zorundadır. Ve sevgilisi olarak Aykut'u tanıtmıştır. Gülşah ve Aykut hiç beklemedikleri bir yola girerler. Bu yol hem maceralarla hem de yeni bir aşk ile doludur. Bu zor zamanında bile tek düşündüğü şey para olan sevgilisinin ise gerçek yüzünü görecektir. Aykut Enişte artık iki tarafı birden idare etmek mecburiyetinde kalacaktır.
  • 2019
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 8.0
  • 7.117
  • 108
  Eltilerin Savaşı Tek Parça izle (2020)
  Tüm Bilgiler
  Eltilerin Savaşı Tek Parça izle (2020) Komedi Filmleri, Yerli Filmler 
  Yerli Film
  "Eltilerin Savaşı izle" filminde Gizem ve Sultan'ın çekişmeli hayatı anlatılmaktadır. İki elti dışarıdan bakıldığı zaman her ne kadar birbirlerini seviyor gibi gözükseler de aslında içten içe bir rekabet beslemektedirler. Her türlü konuda birbirlerini ve yaşantılarını yarıştırmaya çalışırlar. Gerek aile yapısı, gerek çocuk yetiştirmeleri gerekse sosyal medya takipçi sayıları bile onlar için yarışmayı gerektiren bir konudur. Ama sonuçta yüz yüze bakan iki insan oldukları için bu içerilerinde yaşadıklarını çok fazla dışa vurmak istemezler. Bu tatlı çekişme bir türlü sona ermez. Son dönemlerde çektiği kaliteli yerli komedi filmleri ve karakterleriyle halkın gözdesi haline gelen Gupse Özay, Eltilerin Savaşı filminin hem senaristliğini hem de başrol oyunculuğunu yapmaktadır.
  • 2020
  • Türkiye
  • 1080P
  • 5.974
  • 20
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.