Quentin Tarantino

 1. Zincirsiz – Django Unchained Full HD izle (2012)
  Tüm Bilgiler
  Zincirsiz – Django Unchained Full HD izle (2012) 2012 Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  "Zincirsiz - Django Unchained Full HD izle" filminde korkusuz bir kölenin esaretten kurtulmak üzere girmiş olduğu tehlikeli işleri anlatmaktadır. Alman kökenli olan bir ödül avcısı eski patronunu öldürtmek veya sağ bir şekilde kendisine getirilmesi için teklifler vermeye başlamıştır. Bu durum bir köle olan Django için kaçırılmaz bir fırsattır. Schultz'un istediği adamı getirmesi halinde para pul yerine yalnızca özgürlüğünü istemiş ve bu konuda anlaşmaya varmışlardır. Aranan adamları eliyle koymuş gibi bulup Schultz'a teslim eden Django istediğini alsa bile daha iyi bir teklif onu bekliyordur. Eski köle ve sahibi artık iki ortaktır. Django'nun avlanma yetenekleri sayesinde başına ödül konan kişileri bularak vadedilen ödülü alırlar. Fakat Django'nun asıl hedefi bu değildir. Yıllar önce bir köle ticaretinde köle olarak satılan karısının izini bulup onu kurtarmaktır. Bu amaç doğrultusunda hiç beklemedikleri yerlere giderek hiç beklemedikleri kişileri bulacaklardır. Efsane bir başyapıt olan Zincirsiz filmini sitemizden Türkçe Dublaj dil seçeneği ile izleyebilirsiniz.
  • 2012
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 8.4
  • 918
  • 0
  Ucuz Roman – Pulp Fiction Full HD izle (1994)
  Tüm Bilgiler
  Ucuz Roman – Pulp Fiction Full HD izle (1994) Gerilim Filmleri, IMDb +7 Filmler 
  Türkçe Dublaj
  "Ucuz Roman - Pulp Fiction Full HD izle" filminde birbirlerine sırılsıklam aşık iki soyguncunun hikayesini anlatmaktadır. İki aşık hayatlarına heyecan katmak için soygun yapmak gibi enteresan bir yol seçerler. Diğer yanda ise gangster olan Vega ve Jules, senet ve borç tahsilatı yapar bazen gerekirse de adam vurmaktan çekilmezler. Vincent işvereninin hanımının bebeklerine bakıcılık yaparken birlikte iş yaptığı arkadaşı yeraltı dünyasına yaptığı pis işlere bir son vermek ister. Korkusuz bir boksör ise kendisine gelen şike teklifini geri çevirir ve yaşadığı semtten ayrılır. Birbirinden deli olan bu çocukların hepsini hayat bir araya toplamayı başarmıştır. Ucuz Roman filmi tam 7 farklı dalda oscar ödülüne layık görülmüştür.
  • 1994
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.6
  • 776
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.