Serdar Akar

 1. Çiçero Filmi Full HD izle (2019)
  Tüm Bilgiler
  Çiçero Filmi Full HD izle (2019) 2019 Filmleri, Tarih Filmleri 
  Yerli Film
  "Çiçero Filmi Full HD izle" filmi 2.Dünya Savaşı sırasında bir savaşın kaderini değiştirecek olan casusluk hikayesinden söz etmektetir. İlyas Bazna, İngiliz Büyükelçiliği'nde, büyük elçinin uşağı olarak görev yapmaktadır. Hem elçi, hemde binada çalışanlar İlyas'a oldukça güvenmektedirler. İçeride istediği her bilgiye rahatlıkla ulaşabilen İlyas, Almanlar için casusluk yapmaya başlar. İngilizlerden aldığı bilgi ve belgeleri Alman istihbarat görevlilerine ulaştırır. Bunun tam aksine Cornelia Kapp isimli kadın ise Hitler'in yardımcısının yanında çalışarak İngilizlere bilgi götürüyor. Bazna ve Kapp'ın yolları birbiriyle kesişecek fakat ikisi de birbirinin casus olduklarından haberdar olmayacaktır. Çiçero kod adı verilen Bazna, Almanların engelliler üzerinde yaptığı üstü kapalı işkenceye şahit olur. Bunun iptali için elinden geleni yapacak ve Almanları bundan vazgeçirmeye çalışacaktır. İşte tam bu sürede Almanların gerçek yüzünü gören Çiçero, savaşın tarihini değiştirecek o hamleyi gerçekleştirecektir.
  • 2019
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 7.8
  • 1.236
  • 0
  Acı Kiraz Full izle Yerli Film (2020)
  Tüm Bilgiler
  Acı Kiraz Full izle Yerli Film (2020) Dram Filmleri, Yerli Filmler 
  Yerli Film
  "Acı Kiraz Full izle" filminde kemik iliği nakline ihtiyacı olan bir çocuk ve bu operasyonu gerçekleştirmek için yeterli parayı bulmaya çalışan bir babanın hikayesini anlatılmaktadır. Makedonya'da yaşamlarını sürdüren Türk kökenli baba ve oğul güzel bir yaşam sürerler. Oğlunun futbola olan ilgisinden dolayı onu kulübe yazdıran baba, devamlı olarak oğluyla birlikte maçlara gider. Sıradan bir maç esnasında kenardan maçı izleyen baba, oğlunun birden bire yere yığıldığını görür. Apar topar doktora yetiştirilen çocuk için kemik iliği nakline ihtiyaç olduğu anlaşılır. Fakat bu maliyetli bir operasyondur ve bedeli 50 Bin Euro'dur. Maddi durumu bunun için yeterli olmayan baba büyük bir çaresizliğe kapılır. Çözüm için gerekli para bulunamadığından dolayı çocuğun hastalığı da git gide ilerlemeye başlamıştır. Küçük çocukta dahil olmak üzere herkes yaşanılan her şeyin ve gerçeğin farkındadırlar. Oğlunun çok az zamanı kaldığını bilen çaresiz baba, geride kalan sürede oğluyla güzel vakit geçirmek ister."Acı Kiraz Filmi Oyuncuları"Behzat Ç. dizisinde gösterdiği performans ile gönüllere taht kuran Erdal Beşikçioğlu, 37 yaşındaki güzel oyuncu Belçim Bilgin ve bir çok hayali karaktere hayat veren Ertan Saban filmde yer almaktadır. Bugüne kadar çektiği filmlerle ülkemizde büyük izlenme oranları yakalayan Serdar Akar ise Acı Kiraz filminin yönetmen koltuğunda oturmaktadır.
  • 2020
  • Türkiye
  • 1080P
  • 2.764
  • 0
Hayatın monotonluğundan sıkılmış bir çok kişi kendilerine, vakit geçirecek farklı aktiviteler bularak eğlenmek ister. Bu listenin en başında film seyretmek yer alır. İnsanlar izledikleri filmlerde yaşanan senaryonun akışına kapılıp, bambaşka bir dünyanın içerisinde kendilerini bulurlar. Film sektöründe oldukça fazla kategori bulunması, sektörün geniş bir kitleye hitap etmesinin de önünü açmaktadır. İnsanlar anlık duygularına göre film seçimi yapabilirler. Film izle mek vakit geçirmenin yanı sıra kültür ve dil gelişiminde de etkilidir. Yabancı dilinizi geliştirmek için Türkçe altyazılı Film izleyebilirsiniz. Ya da filmin içeriğini daha iyi anlayabilmek, sahneleri kaçırmamak için Türkçe Dublaj film izleyebilirsiniz. Ülkemizde çekilen filmleri izlemek istiyorsanız internet üzerinde sahte içerik üreten sitelerde zaman harcama. Hemen FilmYuvam.com adresine tıkla ve Yerli Film izle. Üstelik tüm bu hizmetleri sizler için sunarken görüntü kalitesinden ödün vermiyoruz. Full HD Film izle denildiği zaman herkesin aklına biz geliyoruz.Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece Youtube, Vidmoly, Rapidvideo vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmYuvam sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri istedikleri takdirde videoların kaldırılmasını, resmi belgeleriyle birlikte [email protected] adresine mail göndererek talep edebilirler.